PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

18 zdjęć
Nieruchomość w Sant’Ippolito znajduje się w połowie drogi pomiędzy Volterra, miastem o pochodzeniu etruskim i Morzem Tyrreńskim i jego lokalizacją z widokiem na wyspy archipelagu Toskanii: Elba, Capraia i Gorgona.
Nieruchomość w Toskanii, wystawiona na sprzedaż, składa się z dwóch domów doskonale odrestauowanych jako luksusowe wille o 450 i 250 metrach kwadratowch, w otoczeniu około 23 hektarach parku z drzewami oliwnymi, dębami, aromatycznymi roślinami i krzewami śródziemnomorskimi.
Te dwie luksusowe wille w Toskanii, których mury sięgają XIV wieku, powstały na przełomie XVIII i XIX wieku przez dwóch angielskich dżentelmenów powołanych przez księcia Lotaryngii, aby reaktywować produkcję w pobliskich kopalniach miedzi w Montecatini Val di Cecina. Na terenie nieruchomości w Volterra, znajduje się również dom do remontu o około 100 metrach kwadratowych. Prestiżowa willa staje się jeszcze bardziej urokliwa dzięki obecność dużego parku, w którym istnieją naturalne drogi, naturalny staw, a wszystko to, aby nieruchomości stała się idealnym miejscem dla miłośników kolarstwa górskiego, turystyki pieszej i spacerów.
Czerwone skały wyrzeźbione przez wiatr i białe, piaszczyste plaże na wybrzeżu Etrusków można osiągnąć w mniej niż pół godziny, jak również wspaniałe winnice wina DOC, w które jest bogata cała okolica.
informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Piza
Lokalizacja: Volterra

Typologia: Wille Toskania - Sprzedaż willi
Powierzchnia wewnętrzna: 700 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 23 ha

Luksusowa willa główna
Pokoje: 6
Łazienki: 7
Pokój dzienny: 2
Kuchnie: 2
Jadalnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Sauna, ogrzewany basen z jacuzzi
Depandance
Sypialnia: 2
Łazienki: 2
Pokój dzienny: 2
Kuchnie: 2
Jadalnia: 1
Podgrzewany basen
Gaj oliwny
Las mieszany
Naturalny staw
Domy do remontu 100 mq

Toskania: Volterra - Florencja 81 km - Piza 53 km - San Gimignano 30 km - Volterra 8 km - Morze Tyrreńskie 15 km - termy 35 km – klub golfowy 16 km – lotnisko Florencja - Autostrada: zjazd Collesalvetti 15 km.

Ref: 0054
cena: Od 2,5mil do 5mil

toskańskie posiadłości

sprzeda się wille
prestiżowy dom

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Volterra

Toskania - Piza – Volterra: ekskluzywne położenie luksusowej nieruchomości, miasto to średniowieczne miasteczko położone na wzgórzu, znajduje się w dolinie rzeki Cecina. Przed jedenastym wiekiem, wieś w Toskanii była znana pod nazwą Castrum Montis Leonis, pojawia się w znaczku z 1009 Piotra biskupa Volterra potwierdzając jurysdykcję cywilną. Ale początki wsi Toskanii sięgają około 960 dzięki niemieckiej rodzinie mieszkającej we Włoszech w wyniku Ottona I, cesarza Sassionia. Nie zadżyło się nic szczególnego w historii wsi aż do XVII wieku, podczas gdy w 1630 r. była w stanie uniknąć zarazy w Toskanii dzięki szybkiemu działaniu, takiemu jak zamknięcie murów oraz zatrudnienia chirurga. Były odczuwalne tylko poważne szkody ekonomiczne związane z epidemią, zmuszające do zamknięcia kopalni.
Znaczny okres świetności ekonomicznej i socjalnej miał miejsce w pierwszych latach Królestwa Włoch dzięki wydobyciu miedzi, praktykowane od czasów etruskich, które doświadczyły silnej ekspansji. Wieś przewidywała: w rzeczywistości, w kraju były dwa teatry i orkiestra dęta.
Dobrobyt tego okresu jest nadal widoczny dzisiaj, dzięki obecności domów z epoki oraz zabytkowych nieruchomości.