PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

25 zdjęć
Niezależna, prestiżowa willa z lat 80-tych znajduje się w typowym otoczeniu przyrody toskańskich wzgórz, na sprzedaż w obszarze między zboczem Montalbano i środkowej części doliny rzeki Ombrone, niedaleko Florencji. Luksusowa nieruchomość na sprzedaż ma powierzchnię 580 metrów kwadratowych i posiada trzy piętra, ułożone w dwóch przesuniętych piętrach i piwnicy. Piwnica obejmuje wejście i tawernę z kominkiem, a na parterze znajduje się kuchnia, duża jadalnia i studio. Piętro ma trzy sypialnie, dwie łazienki, kuchnię ze spiżarnią, salon i jadalnię. Wnętrza w willi charakteryzuje wysoki poziom wykończenia: podłoga obszaru dziennego jest z wosku, a na pierwszym piętrze znajduje się parkiet.
Ten wspaniały, prestiżowy dom na sprzedaż we Florencji jest otoczony ogrodem z 2000 metrów kwadratowych, bogato obsadzony gdzie mieści się kryty basen z podgrzewaną wodą, z którego można podziwiać piękny widok na wzgórza Toskanii.
Dzięki patio i gankowi, które wzbogacają piękno luksusowego domu, można także zrelaksować się w ciszy i spokoju okolicy.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Pistoia
Lokalizacja: Montalbano

Typologia: Sprzedaż luksusowych domów - wille na sprzedaż Florencja
Powierzchnia wewnętrzna: 580 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2000 mq
 
Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Salon: 1
Jadalnia: 2
Kuchnia: 2
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Studnia nawadniająca
Kryty basen z podgrzewaną wodą
Garaż
Ogród: 2000 mq
 
Toskania – Pistoia: Pistoia 11 km - Prato 10 km - Florencja 25 km - Lucca 46 km - Piza 65 km - lotnisko Florencja 25,6 km - Forte dei Marmi 70 km - zjazd z autostrady: Pistoia 11,7 km.

Ref: 0148
cena: Do 2,5mil

willa w toskanii

prestiżowa nieruchomość
prestiżowe wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Montalbano

Toskania - Pistoia - Montalbano: miasto Quarrata znajduje się pomiędzy Prato i Pistoia oraz 20 km od Florencji, na zboczach Montalbano. W epoce etrusków Quarrata nie była zamieszkana, a teren był prawie na pewno w stanie bagiennym. Najprawdopodobniej etruskowie osiedlili się na wzgórzach otaczających dolinę i używali ją tylko jako szlak tranzytowy i komunikacyjny.
To właśnie Rzymianie, którzy poprzez podział gruntów na obszarze zrekultywowali grunty wsi w Toskanii. Sama nazwa Quarrataè jest prawdopodobnie pochodzenia rzymskiego może pochodzić od łacińskiego placu: w rzeczywistości grunt był podzielony na porcje. Od średniowiecza do 1959 roku, miasto w Toskanii, gdzie jest zbudowana wspaniała, luksusowa willa został nazwany Tizzana, ważny zamek położony na zboczach Montalbano i poddany Pistoi. Przez cały XIII wiek dwa miasta walczyły o posiadanie terytorium, aż po oblężeniu Pistoi, zakończonej w 1306 r., przeszedł wraz z innymi pokonanymi terytoriami do Florencji.
W 1959 r., dekretem Prezydenta Republiki, nazwa miasta została oficjalnie zmieniona na obecną - Quarrata: lata, w których zaczął się rozwijać przemysł meblowy, który charakteryzuje od tego momentu gospodarkę regionu.