PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W SIENA

22 zdjęć
Położona w pięknej Toskanii, która otacza uroczą miejscowość Montaione, znajduje się typowy dom na sprzedaż w Sienie, składający się z dziesięciu przestronnych apartamentów: osiem uzyskano z typowego toskańskiego zbudowania z 1600 roku o powierzchni 630 metrów kwadratowych, które były chronione i promowane przez czyste linie architektoniczne i łuki, sklepienia i belki stropowe, dwa uzyskano ze stodoły o 160 metach kwadratowych.
Ten uroczy dom położony jest na wzgórzach regionu Chianti i ma już odpowiednie pozwolenia na budowę dodatkowych 400 metrów kwadratowych.
Budynki były częścią prestiżowego osiedla, które poeta Vincenzo Filicaja, upamiętnił w Świętym Krzyżu między wielkimi włochami, z której pochodzą obecni właściciele, otrzymał w darze od rodziny de’ Medici.
Męskie i żeńskie imiona, które odróżniają apartamenty to nazwiska członków starożytnego rodu Sieny.
Dwa luksusowe domy na sprzedaż we Włoszech są otoczone przez 3 ha gruntów uprawnych, głównie z drzew oliwnych nadając okolicy wygląd typowych toskańskich zielonych wzgórz Chianti, falistych i podszytych schludnymi rzędami zielonych roślin i srebra.
Na dużym trawniku przed willą znajduje się duży basen, z dwoma zbiornikami połączonymi małym basenem dla dzieci, pomieszczenia wyposażone we wszelkie udogodnienia i grill.
Dominująca i panoramiczna pozycja zapewnia wspaniały widok na osiedle, najwyższy spokój i prywatności, rzut kamieniem od głównych miast sztuki Toskanii, średniowieczne klasztory pobożności i Via Francigena.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: San Gimignano

Typologia: Willa Chianti - wille i gospodarstwa
Powierzchnia wewnętrzna: 1420 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3 ha

Luksusowa willa
Składa się z 8 apartamentów
każdy z 1-2 sypialniami,
1-3 łazienki,
pokój dzienny,
obszar kuchenny.

Luksusowy dom w stylu rustykalnym
Składa się z 2 apartamentów
każdy z 2-3 sypialniami,
1-2 łazienki,
pokój dzienny,
 obszar kuchenny,
Portyk.

Baseny
Grill
Gaj oliwny
Teren: 30.000 mq

Florencja-Toskania: Florencja: 47 km Siena: 50 km Piza: 51 km San Gimignano: 9 km Golf Club: 5 km Maneggio: 3 km: zjazd z autostrady: A11 Florencja Certosa 25 km lotnisko Florencja: 43 km.

Ref: 0103
cena: Od 2,5mil do 5mil

wille toskania

domostwo w toskanii
domy i wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

San Gimignano

Toskania - Siena - San Gimignano: według legendy, wioski położone na wzgórzach Toskanii, pochodzi od młodego szlachcica o nazwisku Ajone, który spędził dzień w dzielnicy, daleko w głębi lasu spotkał dom Ine, która płakała ponieważ jej piękna córka, Figline, została porwana przez Gambasso. Ajone postanowił przywieźć Figline i ruszył na wojnę przeciwko Gambasso. Figline poprzez decyzję matki, poślubiła Ajone i założono kraj „Monte Ajone” z zamkiem Figline, w niewielkiej odległości od niego. Potomkowie Ajone i Gambasso utrzymywali zaciętą rywalizację.
Pewnego dnia potomkowie Ajone w Figline zostali zaatakowani przez armię wroga, po długim oblężeniu, który zniszczył zamek w Toskanii, przechodzą przez armię wszyscy obrońcy. Zwykli ludzie na wsi w Toskanii stracili przykład i wiarę, powróciło bałwochwalstwo i postanowiono poświęcić bogom najpiękniejszą dziewczynę, imieniem Phyllis, w nadziei pokoju i szczęścia. Florencki rycerz, po usłyszeniu wiadomości, pojechał do Montaione i zbronił złożenia ofiary (może przyciągnęło go piękno dziewczyny), zmusił chłopów, aby uwolnili dziewczynę i ofiarę, w jej miejsce miano złożyć jałówkę. Tak nazywano go „Panem Cielęciny”.
Filli, uwolniona, z wdzięczności dla swego wybawcy dała mu czerwoną sukienkę, którą miała na sobie, którą rycerz używał jako jego sztandar. Filli i Władca Cielęciny pobrali się i przebudowali zamek w Figline, gdzie mieszkali przez wiele lat. Władca Cielęciny był tak zakochany w swojej żonie, że nie robił nic jak nazywając ją „moja piękna Filli”, „upragniona Filli”, „droga Filli”, tak, że nazwano tak miejsce, w którym żyli „Fillicara”. Ich potomkowie byli nazywani Fillicara lub „Filicaja” lub „ od Filicaja” i miało na godle symbol sukni Filli.