PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W LUCCA

40 zdjęć
W uprzywilejowanej pozycji, zanurzona w zieleni wzgórz Lucca, w samym sercu Toskanii, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa.
Toskańska willa ma historyczne korzenie, które sięgają XVII wieku. Zbudowana na 4 piętrach w sumie 1.400 metrów kwadratowych (wraz z prywatną kaplicyą), willa ma szczególne właściwości i wielką wartości artystyczną. Antyczne podłogi z terakoty, oryginalne freski pięknie zachowane w wielu pokojach w głównych salach, zabytkowe meble, ozdobne szlachetne sufity, kryształowe żyrandole, kolorowe dywany. Wszystko to pomaga przekazać aurę elegancji i wyrafinowania, w połączeniu ze szlachetną i elegancką atmosferą.
Na zewnątrz jest bardzo fascynująa: z tyłu luksusowej willi w Toskanii, zielone trawniki prowadzą do podwójnych kamiennych schodów z poręczami, prowadzą w dół na piękny ogród włoski. Tutaj znajdziemy centralnie ozdobny staw, starożytne wazy zdobione terakotą, gdzie zostały posadzone piękne drzewa cytrynowe, stare drzewa, wypielęgnowane krzewy i wspaniały wybór róż. Niedaleko willi na sprzedaż znajduje się w Lucca z gajem cytrynowym, który stanowi dodatkowy element wyjątkowości tej nieruchomości.
Mniej niż 9 ha gruntów uprawnych do produkcji wina i oliwek, otaczające urokliwą nieruchomość sprawiają, że panuje tu oaza spokoju i harmonii, gdzie bije ciepło z ziemi Toskanii.
Willa w Lucca jest postrzegana jako prawdziwy klejnot architektury, o pięknym stylu artystycznym i otoczeniu urokliwej i malowniczej Toskanii.
informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: willa w Lucca - willa Toskania

Powierzchnia wewnętrzna: 1.400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 9 ha

4 piętra
Prywatna kaplica
Freski w salach
Ogrd w stylu włoskim
Gruntów z gajami oliwnymi
Gruntów z winnicami

Toskania – Lucca: Piza 30 km - Florencja 80 km - Lucca 10 km - Forte dei Marmi 45 km - klub golfowy Vicopelago 12 km - kąpieliska termalne 20 km - lotnisko Piza 35 km - zjazd z autostrady Lucca Est 10 km.

Ref: 0613
cena: € 4.700.000

historyczny majątek

epokowa rezydencja
toskańska willa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania – Lucca: imponująca luksusowa willa znajduje się w Toskanii, Lucca, mieście o wielkim pięknie i historii, bogactwie i kontrowersji: według niektórych historyków narodziło się jako osada ligure, według innych swoje korzenie sięgają etruskom. Lucca to siedziba luksusowych willi i prestiżowych nieruchomości, nadal zachowuje wiele cech starożytności: amfiteatr, forum, kościoły romańskie. Zajmowana przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca, miejsce gdzie znajduje się  piękna i luksusowa willi na sprzedaż, stała się później jednym z najważniejszych stolic królestwa Lombardi. Z biegiem lat, nastąpiły różne domeny; pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast w średniowieczu, a jej władza i wielkość są widoczne do dzisiaj.elegancka luksusowa willa znajduje się w Toskanii, Lucca, miasta wielkiej urody i bogatej historii rozpoczętej jako osada w Ligurii zdaniem niektórych historyków, to zamiast jej sława musi jej Etrusków pochodzenia według innych ekspertów. Lukka, pełna luksusowych willi i historyków Luksusowe nieruchomości, nadal zachowuje wiele cech typowych dla czasów starożytnych: amfiteatr, forum, kościołów romańskich. Zajmowanych przez Gotów, a potem Bizancjum, Lukka, lokalizacja pięknej luksusowej willi na sprzedaż, a następnie stał się jednym z najważniejszych stolic królestwa Lombard. Z biegiem lat, udało różnych domen; pewne jest, że Lucca był jednym z najważniejszych miast w średniowieczu i włoski takie kaliber i wspaniałość są nadal widoczne dzisiaj.