PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W LUCCA

44 zdjęć
Imponująca, majestatyczna, elegancka willa, położona w pobliżu murów miasta Lucca jest już na sprzedaż. Willa zaprojektowana na początku 1900 ma podpisu słynnego architekta i jest prawdopodobnie najbardziej reprezentatywnym przykładem architektury secesyjnej w Lucca.
Otoczona pięknym parkiem, toskańskiej willi na sprzedaż we Włoszech towarzyszą dwie depandances.
Na głównej fasadzie, willa ma piękną wypracowaną szklaną werandę. Na parterze obiektu znajduje się hol-recepcja z różnymi francuskimi oknami, które wychodzą na ogród. Altanka, duża kuchnia, jadalnia i łazienka towarzyszą piętru.
Oryginalne kamienne schody z kutą żelazną balustradą prowadzą na górę, gdzie znajduje się centralny pokój (lub studio), które wychodzi na piękny taras z widokiem na ogród, duża sypialnia, 3 pozostałe sypialnie, wykorzystywane jako garderoby i 2 łazienki (jedna z wanną). Na górnym piętrze znajduje się sypialnia, łazienka i strych.
Każda część domu jest doskonałym przykładem secesji i każdy detal podkreśla stylistyczną ciągłość nieruchomości na sprzedaż we Włoszech.
Toskańska willa na sprzedaż ma również piwnicę z 5 pokojami oraz piwnicę, garaż, około 160 metrów kwadratowych na dwóch piętrach i oranżerię z 70 metrami kwadratowymi.
Na zewnątrz, piękne ogrody dodają willi w Lucca dodatkowych elementów architektonicznych, takich jak wanna z rzeźbami centralnymi reprezentującymi muszle z dwoma amorkami i małą świątynię pokrytą małą kopułą. Seria gigantycznych drzew i kolorowych roślin ożywiają atmosferę ogrodów i wzbogacają tę piękną willę na sprzedaż w Lucca.
informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: toskańska willa - willa liberty

Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna:

Kuchnia
Jadalnia
6 sypialni
4 łazienki
Antresola
Tarasy

Podziemne piętro
Piwnica
Garaż 160 mq
Oranżeria 70 mq

Toskania – Lucca: Piza 15 km - Viareggio 20 km - Forte dei Marmi 30 km - Florencja 60 km - Siena 88 km - Pistoia 35 km - Montecatini Terme 20 km.

Ref: 0622
cena: Od 2,5mil do 5mil

wille lucca

toskańska willa
willa luxury

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca. Urocza, luksusowa willa znajduje się w Toskanii, Lucca, mieście wielkiej urody o bogatej i kontrowersyjnej historii: narodziło się jako wieś Ligurii według niektórych historyków, swoje pochodzenie zawdzięcza Etruskom według innych ekspertów. Lucca to domu luksusowych i historycznych willi i luksusowych nieruchomości, zachowuje nadal wiele cech starożytności: amfiteatr, forum, kościoły romańskie. Zajmowana przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca, lokalizacja luksusowej willi na sprzedaż, stała się później jedną z najważniejszych stolic królestwa Lombardi. Z biegiem lat, nastąpiły różne domeny; pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza a jej znaczenie i wspaniałość jest dzisiaj nadal widoczna.