PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W LUCCA

14 zdjęć
Mieści się w dawnym pałacu z XVIII wieku, znajduje się w samym sercu miasta Lucca, jest na sprzedaż urocza i prestiżowa, luksusowa nieruchomość, obecnie wykorzystywana jako pałac relais chateau, towarzyszy jej mały i cichy wewnętrzny ogród, palarnia, amerykański bar i doskonała restauracja. Wnętrza tej luksusowej willi w Toskanii są ozdobione złotymi ozdobami, które dają światło i kolor, tworząc elegancką salę, ale jednocześnie znajomą. Meble są zabytkowe i fachowo odrestaurowane, boazeria i obrazy współczesnych autorów, wszystkie te kosztowności są dobrze umieszczone w tym typowym, historycznym domu obecnie na sprzedaż w Lucca. Meble są bardzo wyszukane i zostały starannie dobrane w celu stworzenia idealnego połączenia zabytkowych i nowoczesnych mebli, w połączeniu z najwyższą technologią. Na szczególną uwagę zasługują żyrandole ze szkła dmuchanego z Murano, wykończenia złotem i stiuki weneckie, zdobią każdy pokój prestiżowej willi na sprzedaż w Toskanii. Struktura ma powierzchnię 1160 metrów kwadratowych i jest rozłożona na trzy piętra o łącznie 13 pokojach, w tym 5 apartamentów, z których każdy charakteryzuje się kolorami, meblami i różnym wyglądem. Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem i jacuzzi, klimatyzację z ekologicznego recyklingu pierwotnego powietrza i wyposażone są w najnowocześniejsze udogodnienia. Aby zakończyć należy wspomnieć o przytulnej restauracji z werandą, gdzie można spędzić w całkowitej prywatności, urocze letni kolacje.

informacje techniczne

Typologia: Wille Lucca – Historyczne Domy
Powierzchnia wewnętrzna: 1160 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 120 mq
 
Pokoje: 13
Łazienki: 18
Salony: 2
Jadalnie: 4
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Sala konferencyjna
Restauracja
Bar merykański
Ekskluzywna resede z werandą: 100 mq
Kryty parking

Toskania – Lucca: Piza 23 km - Florencja 55 km - Lucca 3 km - Forte dei Marmi 39 km - Golf Club Lappato 0,5 km - termy 11 km – ośrodki narciarskie 47 km - lotnisko Piza 19 km – zjazd z autostrady: Lucca 3 km.

Ref: 2253
cena: Od 5mil do 10mil

real estate

prestiżowe nieruchomości
epokowy dom

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: rodzi się jako wieś Ligurii i rozwija się jako rzymskie miasto, w szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Tuscia longobardów, potem w XII wieku zostaje miastem, a następnie Republiką. W średniowieczu miasto Toskanii jest znacząco związane ze starożytną Via Francigena, która była ważnym krokiem w kierunku obecności Świętej Twarzy, czczonej relikwii, która reprezentuje Chrystusa Ukrzyżowanego i znajduje się w katedrze Lucca. Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, Lucca staje się jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza. Jego panu, Castruccio Castracani z Antelminelli udało się to tylko rozszerzyć antagonistyczną Florencję doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Altopascio, gdzie pokonał największą armię florencką ścigając ją pod mury Florencji.
Po śmierci Castruccio, miasto wpadło w okres anarchii, ulega panowaniu Visconti i późniejszej dyktaturze Giovanni Dell’Agnello, panu w Pizie. Odzyskał wolność dzięki interwencji cesarza Karola IV, Lucca zyskała wielką renomę w Europie dzięki swoim bankierom i handlu jedwabiem. Z wyjątkiem krótkiego okresu panowanie, jak za Paolo Guinigi, Lucca pozostała niezależną republiką aż do 1799 roku do jej ostatecznego upadku z rąk Austriaków. W 1805 roku utworzyli oni Księstwo Lucci i Piombino, przypisane siostrze Napoleona Elisie Bonaparte i jej mężowi, Felice Baciocchi. W 1860 r. miasto zostało ostatecznie przyłączone do Królestwa Włoch.