PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W LUCCA

50 zdjęć

Zanurzona w zieleni Lucca w Toskanii, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa willa.
Pochodząca z 500 roku, ta piękna, zabytkowa willa o typowych toskańskich konotacjach, została niedawno odnowiona i wyposażona we wszelkie udogodnienia, w wysoki standard luksusu i prestiżu.
Sklepione sufity z kamienia, z silnymi dowodami historii budynku i wieżą z XII wieku, która stała tu zanim została zbudowana rezydencja.
O łącznej powierzchni około 1400 metrów kwadratowych, willa w Lucca jest rozłożona na czterech piętrach. Wnętrza utrzymują wysokie oczekiwania, które willa prezentuje na pierwszy rzut oka: w dużych pomieszczeniach, znajdują się elementy wielkiej wartości, jak kamienne kominki, żyrandole, szlachetne i eleganckie meble, stylowe detale. Ściany są ozdobione, sufity z odkrytymi belkami, stare podłogi z terakoty: wszystko to przyczynia się do tworzenia delikatnej atmosery elegancji i luksusu.
Również obszar nocny oferuje pokoje godne uwagi: łóżka z baldachimem, dekoracje ścienne, stylowe meble i cenne wykończenia. Duże pokoje są także plusem o bezsprzecznym znaczeniu.
Na zewnątrz toskańskiej willi na sprzedaż znajduje się 9 ha gruntów obsadzonych drzewami oliwnymi i winnicami, inne pozostawione na las. Z produkcji wina i oliwy z oliwek, rezydencja nabywa dalszej wartości i urzeka fanów Toskanii tej bardziej „wiejskiej”.
Kończy wspaniałą nieruchomość ponad 1800 metrów kwadratowych z budynkami gospodarczymi, dalszy podział między willę i dwa apartamenty, wszystkie odnowione, w świetnym stanie.
Trzy baseny na zewnątrz i kort tenisowy to inne plusy, które przyciągają uwagę; w połączeniu z wyjątkowym panoramicznym widokiem, z pewnością przyczyniają się do tego, że ta historyczna willa na sprzedaż w Lucca to prawdziwe piękno toskańskiej architektury.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: zabytkowa willa - toskańska willa

Powierzchnia wewnętrzna: 3200 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 9 ha

Główna willa o około 1400 mq
Aneksy o ok. 1800 mq (inna willa + 2 apartamenty)

3 baseny
Kort tenisowy

9 hektarów ziemi
Winnice
Gaje oliwne

Toskania – Lucca: Piza 30 km - Florencja 80 km – Lucca 5 km - Forte dei Marmi 45 km - Golf Club Vicopelago 12 km - basen termalny 20 km – lotnisko Piza 35 km – zjazd z autostrady Lucca Est: 10 km.

Ref: 0836
cena: € 6.500.000

historyczne wille

epokowa posiadłość
real estate lucca

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania – Lucca. Elegancka, luksusowa willa znajduje się w Toskanii, w Lucca, miasto wielkiego piękna, bogatej i kontrowersyjnej historii: rodzi się jako wieś w Ligurii według niektórych historyków, jej pochodzenie jest etruskie według innych ekspertów.
Lucca, pełna luksusowych willi i luksusowych nieruchomości, nadal utrzymuje wiele cech typowych dla czasów starożytnych: amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajmowana przez Gotów, potem przez Bizancjum, Lucca, dom wspaniałej luksusowej willi na sprzedaż, stała się najważniejszą stolicą królestwa Longobardii.
Z biegiem lat, podlegała różnym władzom; pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza o wielkim znaczeniu i wielkości, która jest dzisiaj nadal widoczna.