PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W LUCCA

18 zdjęć
Prestiżowa willa na sprzedaż w Lucca, o nowej konstrukcji, zbudowana w tradycyjnym stylu z dawnymi zabudowaniami wiejskimi w Toskanii.
Willa na sprzedaż w Lucca została wykończona przy użyciu naturalnych materiałów i wyposażenia z luksusowymi udogodnieniami, jest rozmieszczona na trzech poziomach o łącznej powierzchni około 400 metrów kwadratowych i jest uzupełniona przez 11.000 metrów kwadratowych parku, gdzie zajmuje miejsce basen otoczony płaskim dachem, częściowo wybrukowany przez Tek morski i częściowo w kamieniu z szerokim obszarem objętym zbiornikiem wyrównawczym.
Piwnicę luksusowego domu, zajmuje garaż, niektóre pokoje wykorzystywane jako piwnice, pomieszczenia przeznaczone jako strefa relaksu z jacuzzi, łaźnią turecką i chromoterapią, sala bilardowa, łazienki, piwnica z kuchnią, pralnia, pomieszczenia techniczne i pomieszczenia dla pracowników składające się z korytarza, łazienki, sypialni i dużej kuchni. Parter przeznaczony jest na część dzienną, składa się z wejścia, kuchni, salonu z kominkiem typowego dla toskańskiej tradycji i jadalni. Dzięki schodom dojdziemy na piętro, gdzie znajduje się obszar sypialny tej prestiżowej willi na sprzedaż we Włoszech. Tu znajdziemy sypialnię z garderobą i kominkiem, dwie sypialnie i dwie łazienki.
Wnętrze ma zabytkowe podłogi z desek i płyt, parter posiada sufity ze starych cegieł i belek drewnianych, sklepienia z cegieł z odzysku, tak jakby to było stare gospodarstwo.
Struktura wyposażona jest w najnowocześniejsze udogodnienia i została zaprojektowana z zaawansowaną technologią, taką jak systemy fotowoltaiczne i geometria słoneczna.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Wille Lucca - posiadłości na sprzedaż w Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: ok. 400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 11000 mq

Sypialnie: 4
Łazienki: 5
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 3

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Sala bilardowa
Łaźnia turecka
Jacuzzi
Basen
Park: 11000 mq


Toskania – Lucca: Piza 21 km - Florencja 60 km - Lucca 8 km - Forte dei Marmi 47 km - Klub golfowy Vicopelago 8 km - Montecatini Terme 27 km – ośrodek narciarski 47 km – lotnisko Piza 22 km – zjazd z autostrady: Capannori 7 km.

Ref: 0272
cena: Do 2,5mil

posiadłość chianti

luksusowe wille
sprzedaż willi i domostw

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania – Lucca: Lucca jest jednym z głównych miast sztuki we Włoszech, a zwłaszcza Toskanii, słynny nawet poza granicami kraju, głównie z nienaruszonych murów miejskich z XV-XVII w.; sam krąg został zmieniony już w drugiej połowie XIX wieku w przyjemną promenadę, jest nadal jednym z najlepiej zachowanych w Europie, w minionych wiekach był używany w celach obronnych. W konsekwencji, w historycznym centrum miasta Lucca pozostał prawie nienaruszony, z oryginalnym wyglądem, dlatego może zawierać różne zasługi architektoniczne, jak wiele średniowiecznych kościołów o wielkim bogactwie architektonicznym, wieże i dzwonnice, renesansowe pałace i zabytki o doskonałej liniowości stylistycznej.
Miasto Lucca oferuje również piękne przestrzenie miejskie: najbardziej znana jest z pewnością Piazza dell’Amfiteatro, zbudowana na ruinach starożytnego rzymskiego amfiteatru przez architekta Lorenzo Nottolini i o wyjątkowej architekturze. Główna ulica zabytkowego miasta Toskanii jest wąską ulicą średniowiecznych Fillungo, który skupia główną część handlową miasta Lucca. Tylko ze względu na jego ogromne bogactwa i zabytki, Lucca zostało niedawno zaproponowane dzięki m.in. historycznemu centrum Lucca - które zawiera historyczną tradycję teatru, Teatro del Giglio, na listę światowego dziedzictwa UNESCO.