PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W LIVORNO

46 zdjęć
W małej wsi na obrzeżach miasta, w obszarze „w” Livorno, z widokiem na błękitne morze Toskanii, jest na sprzedaż ta zabytkowa willa z początku XIX wieku. Prestiżowa willa gościła na przestrzeni lat znanych ludzi włoskiej historii. Elegancja i wyrafinowany smak panów, którzy tam mieszkali i którzy uczynili ją sławną są dzisiaj wciąż widoczne, dzięki skrupulatnej pielęgnacji przez obecnych właścicieli, którzy zachowali splendor i przyczynili się do zachowania w czasie wyrafinowania i wyszukanego stylu, który charakteryzuje nieruchomość na sprzedaż we Włoszech. Piękne schody prowadzą do morza: z ogrodu można osiągnąć, poprzez kilka kroków, krystaliczne, błękitne morze Toskanii. Piękna brama zamyka posiadłość o 450 metrach kwadratowych, posiadającą dwa piętra i 1500 metrów kwadratowych ogrodu.
Obejmuje on luksusową willę na sprzedaż w całości: wspaniała natura, składająca się głównie z oleandrów i tamaryszek oraz żywopłotów i krzewów kwitnących, jest niczym tło tego klejnotu architektury, tak dostojnego i doskonałego dzięki swojej błyskotliwej wspaniałości.
Pośród zieleni stoi basen z częścią relaksacyjną: teren idealny na relaks w słoneczne letnie dni, zapewniający całkowitą prywatność i poufność.
Życie w tej zabytkowej willi było i nadal jest charakterystyczne: oprócz wspomnianego obszaru zewnętrznego, wnętrza także imponują swoim niepowtarzalnym stylem.
Gustownie urządzone, wykończone z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w meble i wartości szlachetne, piękne pokoje zachowują ich ponadczasowy urok i jasność. Duże okna, które charakteryzują każdy obszar prestiżowej willi, pozwalają naturalnemu światłu zalać każdy zakątek i oświetlić każdy szczegół toskańskiej willi. Ponadto, dzięki pięknym witrażom, można podziwiać zapierający dech w piersiach widok na panoramę okolicy: wzrok gubi się w nieskończoności i przejrzystości morza.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Livorno
Lokalizacja: Livorno

Typologia: willa toskańska - willa morze
Powierzchnia wewnętrzna: 450 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1500mq

4 salony
6 pokoi
5 łazienek
2 jadalnie

Basen 8x4

Toskania – Livorno: Piza 19 km – Lucca 40 km – Forte dei Marmi 47 km – kąpieliska termalne 17 km – Golf & country club 5 km – hipodrom 2 km – lotnisko Piza 16 km.

Ref: 0572
cena: € 2.500.000

wila w toskanii

willa na sprzedaż
prestiżowa nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Livorno

Toskania - Livorno: docierane przez morze, przez kanały Medicei wnikjące do wnętrza zabytkowych dzielnic miasta, Livorno, dom prestiżowej willi na sprzedaż, ma urok gruntów Toskanii otaczanych przez Morze Śródziemne. Tu, w XIX wieku, powstały pierwsze nadmorskie kurorty w Europie wraz z samą ideą wakacji nad morzem.
Livorno ma piękny deptak pełen zieleni, który ciągnie się wśród palm i tamaryszku wzdłuż klifów, piaszczystych plaż i skał wypracowanych przez wiatr i fale. Wzdłuż alei graniczącej z plażą, znajdują się małe sosny, gdzie mieszczą się wystawy malarstwa, secesyjne wille, prestiżowe wille, charakterystyczne krużganki, porty i przystanie i zielony hipodrom Caprilli.
Z Terrazza Mascagni otwierają się piękne widoki na Capraia i Gorgona, wyspy archipelagu Toskanii i Korsyki. Panoramiczna ulica ciągnie się wzdłuż Quercianelli i Castiglioncello klifów i krystalicznego morza, raju dla wędkarzy i płetwonurków.