PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

18 zdjęć
W rezydencjalnej dzielnicy w Forte dei Marmi, po zachodniej stronie, jest na sprzedaż ta ekskluzywna willa o 240 metrach kwadratowych na dwóch poziomach, w otoczeniu 500 metrów kwadratowych ogrodzonych przestrzeni ogrodowych. Poprzez zadbany ogród, można dojść do parteru willi na sprzedaż w Toskani, z dużymi oknami, które sprawiają, że wnętrza są ciepłe i jasne. Są one urządzone z prostotą i elegancją, z meblami i wykończeniami, które tworzą subtelne kontrasty kolorystyczne chromowanej bieli, wszystko to, aby atmosfera była spokojna i niepowtarzalna. Pierwszy poziom struktury składa się z kuchni, jadalni, łazienki i salonu, gdzie drzwi prowadzą do małej oficyny, która może być dostępna z zewnątrz budynku. Mieści się tu sypialnia, łazienka, barek i mały salon. Najwyższe piętro zajmują trzy sypialnie, łazienka i duży balkon z widokiem na front willi. Luksusową nieruchomość na sprzedaż kompletuje ganek, gdzie można odpocząć i cieszyć się spokojną powierzchnią jednej z najbardziej ekskluzywnych kurortów nadmorskich w Toskani.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: sprzedaż domów w Forte dei Marmi - Forte dei Marmi wille
Powierzchnia wewnętrzna: 240 mq
Powierzchnia zewnętrzna: ok. 500 mq
 
Sypialnie: 4
Łazienki: 3
Salony: 1
Jadalnia: 2
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 2
 
Ogród: 500 mq
 
Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 25 km - Piza 35 km - Florencja 86 km - Altopascio 30 km - Versilia Golf Club 0.5 km – termy i SPA termalne 40 km - lotnisko Piza 33 km - zjazd z autostrady: A1 Versilia 2 km.

Ref: 0224
cena: € 2.900.000

sprzeda się willę w toskanii

luksusowy dom
prestiżowe apartamenty

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - plaża z drobnym i jasnym piaskiem w Forte dei Marmi, ekskluzywnego kurortu Versilia, rozciąga się od Marina di Pietrasanta do Cinquale. Kraj luksusu Toskanii, charakteryzuje się silną obecnością zieleni i willi z dużymi ogrodami. Pierwszy rozwój Forte dei Marmi, na bagnistej ziemi prawie bezludnej, był w XVI wieku, po tym jak Michał Anioł zlecony przez papieża Leona X znalazł drogę do transportu marmuru z Alp Apuańskich do morza: i tylko molo i magazyn były budynkami w osadzie. Pod koniec XVIII wieku z rekultywacją Leopolda, Forte dei Marmi zaczęło być zamieszkane przez rybaków, robotników marmuru i chłopów. Pod koniec wieku zakończono budowę fortu, który dał nazwę do wspólnocie i w XIX w. wzrósł przemysł marmuru, z wynikającym z tego wzrostem portu. Start Forte dei Marmi rozpoczął się dzięki turystyce, której skromne początki mogą być umieszczone pod koniec XIX wieku, ale szybki wzrost miał miejsce w trakcie pierwszej wojny światowej, kiedy miasto stało się miejscem zamieszkania arystokratycznej elity, przemysłowców i intelektualistów, przywódców finansów krajowych i międzynarodowych, gwiazd sportu i gwiazdy ze świata rozrywki.