PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

23 zdjęć
Kilka metrów od pięknej plaży i centrum popularnego nadmorskiego kurortu Forte dei Marmi, z tłem Alp Apuańskich, jest na sprzedaż willa luxury o powierzchni 500 metrów kwadratowych na dwóch poziomach.
Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż jest tylko kilka kroków od morza w Toskanii, jest wolna ze wszystkich czterech stron i jest otoczona przez 1800 metrów kwadratowych ogrodu, gdzie można zrelaksować się w słoneczne letnie dni w cieniu altanki.
Wejście do prestiżowej willi na sprzedaż w Forte dei Marmi wychodzi na duży salon z kominkiem, który prowadzi do innych pomieszczeń na parterze: dwóch łazienek, dwóch sypialni i kuchni, która wychodzi przez szklane drzwi na ganek, który ciągnie się wzdłuż willi.
Tuż obok szkalnych drzwi kuchni znajduje się mały, utwardzony obszar otoczony niskim kamiennym murem, gdzie znajduje się duży piec. Wchodząc po schodach znajdujących się w salonie dojdziemy na korytarz na piętrze, z którego można wejść do czterech przestronnych sypialni z łazienką i dostępem na trzy tarasy.

informacje techniczne

DANE TECHNICZNE
Region: Toskania
Miasto: Forte dei Marmi
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: Willa sprzedaż Forte dei Marmi - Wille nad morzem Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 275 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1800 mq

Pokoje: 6
Łazienki: 6
Salony: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Ogród

Toskania-Forte dei Marmi: Lucca 25 km - Piza 35 km - Florencja 86 km - Altopascio 30 km - Versilia Golf Club 0.5 km – termy i SPA termalne 40 km - lotnisko Piza 33 km - zjazd z autostrady: A1 Versilia 2 km.

Ref: 2396
cena: Od 5mil do 10mil

wille sprzedaż florencja

wille prato
posiadłość toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - plaża z drobnym i jasnym piaskiem w Forte dei Marmi, ekskluzywnego kurortu Versilia, rozciąga się od Marina di Pietrasanta do Cinquale. Kraj luksusu Toskanii, charakteryzuje się silną obecnością zieleni i willi z dużymi ogrodami. Pierwszy rozwój Forte dei Marmi, na bagnistej ziemi prawie bezludnej, był w XVI wieku, po tym jak Michał Anioł zlecony przez papieża Leona X znalazł drogę do transportu marmuru z Alp Apuańskich do morza: i tylko molo i magazyn były budynkami w osadzie.
Pod koniec XVIII wieku z rekultywacją Leopolda, Forte dei Marmi zaczęło być zamieszkane przez rybaków, robotników marmuru i chłopów. Pod koniec wieku zakończono budowę fortu, który dał nazwę do wspólnocie i w XIX w. wzrósł przemysł marmuru, z wynikającym z tego wzrostem portu. Start Forte dei Marmi rozpoczął się dzięki turystyce, której skromne początki mogą być umieszczone pod koniec XIX wieku, ale szybki wzrost miał miejsce w trakcie pierwszej wojny światowej, kiedy miasto stało się miejscem zamieszkania arystokratycznej elity, przemysłowców i intelektualistów, przywódców finansów krajowych i międzynarodowych, gwiazd sportu i gwiazdy ze świata rozrywki.