PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

10 zdjęć
W jednym z najbardziej popularnych i słynnych nadmorskich kurortów, na pięknym wybrzeżu Toskanii, jest już na sprzedaż, w prestiżowej dzielnicy, willa z 710 metrami kwadratowymi otoczona zadbanym i bogato obsadzonym ogrodem o 490 metrach kwadratowych, który zawiera duży i elegancki basen o 100 metrach kwadratowych.
Luksusowa willa jest na czterech poziomach, w tym strych i piękna i przestronna tawerna w piwnicy, która zajmuje 200 metrów kwadratowych powierzchni. Ten ostatni jest dostępny przez schody zewnętrzne, są w domu w dużym pokoju, z wpełni wyposażoną siłownią, sauną, łazienką, pralnią używaną jako piwnica i jeden do wykorzystania jako piwnica.
Na parterze obiektu na sprzedaż w Forte dei Marmi, znajduje się duży salon i przestronna kuchnia, posiadające duże okna, które wychodzą na zewnętrzny ganek przylegający do basenu. Na tym samym poziomie znajduje się również sypialnia z łazienką i WC. Obszar sypialny jest zakończony na pierwszym piętrze, gdzie znajdują się cztery sypialnie, wszystkie z prywatną łazienką i dwie z garderobą. Wszystkie pokoje na piętrze posiadają dostęp do przestronnego tarasu z widokiem na basen.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Forte dei Marmi
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: Sprzedaż nieruchomości Forte dei Marmi - Villa morze Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 710 mq
P owierzchnia zewnętrzna: 490 mq

Pokoje: 5
Łazienki: 8
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 5

Sauna
Siłownia
Basen
Ogród: 490 mq

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 25 km - Piza 35 km - Florencja 86 km - Altopascio 30 km - Versilia Golf Club 0.5 km – termy i SPA termalne 40 km - lotnisko Piza 33 km - zjazd z autostrady: A1 Versilia 2 km.

Ref: 0286
cena: € 4.200.000

wille sprzedaż toskania

forte dei marmi wille
prestiżowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - plaża z drobnym i jasnym piaskiem w Forte dei Marmi, ekskluzywnego kurortu Versilia, rozciąga się od Marina di Pietrasanta do Cinquale. Kraj luksusu Toskanii, charakteryzuje się silną obecnością zieleni i willi z dużymi ogrodami. Pierwszy rozwój Forte dei Marmi, na bagnistej ziemi prawie bezludnej, był w XVI wieku, po tym jak Michał Anioł zlecony przez papieża Leona X znalazł drogę do transportu marmuru z Alp Apuańskich do morza: i tylko molo i magazyn były budynkami w osadzie.
Pod koniec XVIII wieku z rekultywacją Leopolda, Forte dei Marmi zaczęło być zamieszkane przez rybaków, robotników marmuru i chłopów. Pod koniec wieku zakończono budowę fortu, który dał nazwę do wspólnocie i w XIX w. wzrósł przemysł marmuru, z wynikającym z tego wzrostem portu. Start Forte dei Marmi rozpoczął się dzięki turystyce, której skromne początki mogą być umieszczone pod koniec XIX wieku, ale szybki wzrost miał miejsce w trakcie pierwszej wojny światowej, kiedy miasto stało się miejscem zamieszkania arystokratycznej elity, przemysłowców i intelektualistów, przywódców finansów krajowych i międzynarodowych, gwiazd sportu i gwiazdy ze świata rozrywki.