PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

10 zdjęć
Jest na sprzedaż w ekskluzywnej nadmorskiej Forte dei Marmi, prestiżowej dzielnicy Rzymu Imperial, kompleks budynków wybudowanych około lat pięćdziesiątych do użytku prywatnego, stosowane obecnie jako baza turystyczna. Nieruchomość składa się z dwóch budynków: prestiżowa willa, która jest rozłożona na czterech piętrach, z których ostatnie jest zajęte przez mansardę, depandance, która jest również na sprzedaż, na dwóch poziomach. Główny dom na sprzedaż w Forte dei Marmi, ma powierzchnię 1002 metrów kwadaratowych oprócz 78 metrów kwadratowych tarasu. Na parterze znajduje się recepcja i pomieszczenie witające gości, salon z barem, jadalnia, kuchnia, spiżarnia, biuro dyrekcji, dwie łazienki, sypialnia z łazienką, pomieszczenie techniczne i weranda. Na pierwszym i drugim piętrze znajdują się, odpowiednio, osiem łazienek i dziewięć sypialni, z których dwie mają balkon. Oba poziomy z widokiem na morze słynnej nadmorskiej miejscowości Toskanii: pierwsze dzięki loggi, a drugie dzięki balkonowi. Poddasze nieruchomości na sprzedaż jest podzielone na cztery pokoje na poddaszu, dwie łazienki i przedpokój. Depandance ma powierzchnię 168 metrów kwadratowych i znajduje się tu osiem sypialni, dwie z balkonem na pierwszym piętrze i sześć łazienek. Wnętrza mają doskonałe wykończenie, podłogi i ściany z ceramiki i marmuru, które przypominają styl hoteli Forte dei Marmi lat pięćdziesiątych.
Aby zakończyć opis nieruchomości na sprzedaż w Toskanii należy wspomnieć o 1300 metrach kwadratowych gruntów wykorzystywanych jako ogród i częściowo zajętych przez odkryty salon z zadbanymi roślinami. Istnieje możliwość przywrócenia poprzedniego przeznaczenia nieruchomości do celów mieszkalnych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: Domy na sprzedaż w Forte dei Marmi - nieruchomości na sprzedaż w Forte dei Marmi
Powierzchnia wewnętrzna: 1170 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1378 mq

Główny dom: 1002 mq +78 mq tarasów
Pokoje: 19
Łazienki: 21
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

Depandance: 168 mq
Pokoje: 8
Łazienki: 6

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Ogród: 1300 mq

Toskania – Lucca – Forte dei Marmi: Lucca km 25 – Piza km 35 - Florencja km 86 – Altopascio km 30 - Versilia Golf Club km 0,5 - Termy i Spa termale km 40 – lotnisko Piza km 33 – zjazd z autostrady: A1 Versilia km 2.

Ref: 0329
cena: Ponad 10mil

relais toskania

sprzedaż luksusowe wille
wille luxury

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - plaża z drobnym i jasnym piaskiem w Forte dei Marmi, ekskluzywnego kurortu Versilia, rozciąga się od Marina di Pietrasanta do Cinquale. Kraj luksusu Toskanii, charakteryzuje się silną obecnością zieleni i willi z dużymi ogrodami. Pierwszy rozwój Forte dei Marmi, na bagnistej ziemi prawie bezludnej, był w XVI wieku, po tym jak Michał Anioł zlecony przez papieża Leona X znalazł drogę do transportu marmuru z Alp Apuańskich do morza: i tylko molo i magazyn były budynkami w osadzie. Pod koniec XVIII wieku z rekultywacją Leopolda, Forte dei Marmi zaczęło być zamieszkane przez rybaków, robotników marmuru i chłopów. Pod koniec wieku zakończono budowę fortu, który dał nazwę do wspólnocie i w XIX w. wzrósł przemysł marmuru, z wynikającym z tego wzrostem portu. Start Forte dei Marmi rozpoczął się dzięki turystyce, której skromne początki mogą być umieszczone pod koniec XIX wieku, ale szybki wzrost miał miejsce w trakcie pierwszej wojny światowej, kiedy miasto stało się miejscem zamieszkania arystokratycznej elity, przemysłowców i intelektualistów, przywódców finansów krajowych i międzynarodowych, gwiazd sportu i gwiazdy ze świata rozrywki.