PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W EMILIA ROMAGNA

28 zdjęć
Luksusowa willa na sprzedaż, którą prezentujemy to starożytny kompleks prestiżowych budynków sięgający XIII wieku, odnowiony, jest dziś w doskonałym stanie i jest stosowany jako przekaźnik prestiżu.
Częścią nieruchomości jest otaczający teren,  około akra i trzy przylegające budynki: stajnia z 1700 i dwie stodoły wykorzystywane jako magazyn wybudowany w XX wieku. Stary dwór i stodoła to obiekty historyczno-architektoniczne. Lokalizacja tej prestiżowej willi na sprzedaż jest godna pozazdroszczenia, gdyż znajduje się między wzgórzami Modeny, w regionie Emilia Romagna, godzinę z Florencji.
Wewnątrz domu znajdziemy, na parterze, duże wejście, przez które możemy wejdziemy do pięknego salonu i dużej kuchni. Dalej znajdziemy elegancki salon-czytelnia i dużą salę śniadaniowo-obiadową.
Piętra są połączone ze sobą za pomocą wielkich schodów, dodatkowych schodów i windy. Na wyższych piętrach znajdziemy część sypialną. Na pierwszym piętrze mieści się siedem pokoi, są one przestronne i dobrze wyposażone, wszystkie z dużą i nowoczesną łazienką. Na drugim piętrze są trzy sypialnie z prywatną łazienką. Oprócz pokoi był tu pierwotnie suite o 45 metrach kwadratowych i elegancka sala bilardowa.
Pokoje są gustownie urządzone i wyposażone we wszelkie udogodnienia, oprócz łazienek są TV i klimatyzacja. Ich wartość wynika z faktu, że w 2010 roku, został tutaj nakręcony film „Niedoskonałe współbrzmienie” Juliana Grass i Laury Polato.
Podziwiając pokoje starej willi na sprzedaż we Włoszech natychmiast odkryjemy ich cenną wartość, która była zawsze poufna. Wiele sufitów jest ozdobionych freskami, ściany są wzmocnione przez delikatne kolory, ale zawsze ciepłe i zachęcające, pokoje grają odcieniami rozpalając zmysły. Szczególnie przy wyborze stylu różnią się znacznie między jednym pokojem a drugim, aby móc liczyć w ten sposób na warunki dostosowane do każdego typu klienta. Od tych, którzy preferują klasyczne, dla tych, którzy cenią nowoczesny styl, dla tych, którzy lubią ciepłe odcienie drewna i tradycyjne meble oraz którzy wolą bardziej śmiałe, modne rozwiązania.

informacje techniczne

Region: Emilia-Romania
Miasto: Modena
Lokalizacja: Modena

Typologia: Luksusowe wille - prestiżowe domy
Powierzchnia willi: ok. 1000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: ok.. 1 ha
 
Luksusowa willa z XIII wieku
 
Parter:
wejście
salon
kuchnia
pokój czytelnia
sala śniadaniowo-obiadowa
 
Pierwsze piętro:
7 sypialni z łazienkami
 
Drugie piętro:
3 sypialnie z łazienkami
apartament 45 mq
Sala bilardowa
 
Piętra są połączone ze sobą przez wielkie schody, schody usługowe i windę.
 
Teraz nieczynn:e stajnia i dwie stodoły magazyny zbudowane w XX wieku.
 
Emilia Romagna – Modena: Bolonia 40 km - Modena 20 km - Ferrara 70 km - Maranello 36 km - klub golfowy 23 km – Centrum konne 10 km – lotnisko Bolonia 28 km – Zjazd z autostrady: A14 Borgo Panigale 28 km.

Ref: 0424
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowa nieruchomość

sprzedaż luksusowych domów
prestiżowe wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Modena

Emilia Romagna - Modena: luksusowa willa znajduje się zaledwie 30 km od wzgórz Bolonii i tylko 15 km od Modeny. Zamieszkana już w czasach prehistorycznych, z ruinami starożytnych cywilizacji epoki brązu i wczesnej epoki żelaza. Jest niemal pewna obecność galijskiej społeczności podczas okupacji terytorium przez Rzymian. Świadczą o tym dokładne obszary. Wyłącznie na terytorium bizantyjskim, gdzie znajduje się luksusowa willa na sprzedaż, zaledwie 1 godzinę jazdy od Florencji, wraca do rozwoju. Ale longobardowie planują zająć starą część miasta zwanego Borgo Rotondo. Miasto Emilia Romagna przeszło pod panowanie Bolonii i mimo wielkich wojen, które spustoszyły środkowe Włochy, duże obszary ziemi zostały odzyskane i stały się uprawne i gotowe do zamieszkania.
Modena, przez wiele wieków jest stolicą Księstwa Este, aż do jej aneksji do Królestwa Włoch, jest siedzibą starożytnego uniwersytetu i arcybiskupa. Od 1947 roku miasto jest także domem dla armii i Wojskowej Akademii Karabinierów. Wśród atrakcji uznawanych na całym świecie są: Katedra, Torre Civica (Ghirlandina) i Wielki Plac miasta, oświadczone przez Światowe Dziedzictwo UNESCO. Miasto, w którym znajduje się luksusowa willa na sprzedaż, jest nadal jednym z największych w Europie z punktu widzenia ekonomicznego. Tutaj znajdują się ważne firmy spożywcze, ośrodki produkcji Parmigiano Reggiano i przemysłu maszynowego. Modena jest w rzeczywistości stolicą świata wśród wyścigów samochodowych z siedzibą Maranello, Ferrari i Maserati.