PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W CASTIGLIONCELLO

20 zdjęć
W pięknym mieście Castiglioncello, jest na sprzedaż ta luksusowa willa.
Willa rozciąga się na powierzchnię 350 metrów kwadratowych. Pokoje wewnątrz są urządzone ze smakiem i dbałością o szczegóły, z zachowaniem prostego i linearnego stylu willi na sprzedaż.
Zewnętrznie, bujny park o 3000 metrów kwadratowych otacza willę w chłodnym uścisku. Z pięknym tarasem, idealnym miejscem na brunch z widokiem na morze lub relaks z książką lub na podziwianie panoramy, można rozkoszować się pięknym widokiem na wybrzeże Toskanii, lub morze Castiglioncello.
Prestiżowa willa, jest naprawdę w świetnym stanie, posiada również prywatny dostęp do morza i prywatną plażę, te szczegóły, dają jej dodatkową wartość.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Livorno
Lokalizacja: Castiglioncello

Typologia: prestiżowa willa - willa nad morzem Toskania

Powierzchnia wewnętrzna: 350 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3000 mq

Panoramiczny taras
Prywatny dostęp do morza
Prywatna plaża

Toskania - Castiglioncello. Livorno 20 km - Piza 50 km - Forte dei Marmi 75 km - Florencja 85 km - Piombino 50 km - lotnisko Piza 45 km.

Ref: 0532
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa w toskanii

willa nad morzem
willa livorno

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Castiglioncello

Toskania – Castiglioncello. Na przestrzeni lat w Castiglioncello odnotowano gwałtowny wzrost luksusowych willi i luksusowych nieruchomości, odpowiednich do spełnienia licznych wymagań wybitnych osób, które chcą się stać właścicielem nieruchomości w tym wyjątkowym miejscu, tak typowo toskańskim, bardzo eleganckim i eleganckim, w otoczeniu przyrody i w kontakcie ze wspaniałym morzem.
Castiglioncello w rzeczywistości jest częścią szerszego terytorium tzw. wybrzeża Etrusków w Toskanii i oferuje unikalny krajobraz: skały z widokiem na morze, zatoki, zatoczki, przepiękne plaże i krystalicznie czysta woda. Wszystko to spowodowało, że jest to popularny ośrodek prestiżu i luksusu, znanego na całym świecie.
Dla wszystkich, to miejsce jest teraz poszukiwane przezVIP-ów spektaklu, znanych celebrytów, od magnatów przemysłu i gwiazd ekonomii, finansów i kultury.