PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W ARGENTARIO

20 zdjęć
Jest na sprzedaż piękna willa z uroczym, pięknym widokiem na najpiękniejsze morze w Toskani: Argentario! Willa otoczona jest 2800 metrów kwadratowych bujnego ogrodu, upraw wysokich drzew i roślin egzotycznych.
Luksusowy kompleks mieszkalny, teraz na sprzedaż, położony w malowniczej miejscowości Porto Santo Stefano (Grosseto), kilka kroków od morza oferuje panoramiczny taras, z którego wzrok rozciąga się na archipelag Toskani.
Nieruchomość składa się, oprócz głównego domu, zdepandance i struktury z lokalami usługowymi i oferuje duży, kryty parking i panoramiczny basen.
Prestiżowa rezydencja w Toskanii znajduje się we wspaniałej słonecznej pozycji, a wszystkie domy zostały odnowione z wysokimi standardami jakości i zaprojektowanyez troską, w stylu, w którym nowoczesne udogodnienia są połączone z klasycznmi toskańskimi podłogami z terakoty i drewna.
Piękne zachody słońca i obszary bogate w śródziemnomorską roślinność Argentario są idealne dla każdego, kto posiada łódź.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Grosseto
Lokalizacja: Porto Santo - Stefano Argentario

Typologia: Willa Grosseto - Willa morze Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 750 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2800 mq

Luksusowa willa
Pokoje: 10
Salony: 5
Łazienki: 12
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
Depandance
Sypialnia: 2
Łazienki: 2
Obszar living: 1
Basen 6X12

Toskania: Porto Santo Stefano: Argentario 4 km - Orbetello 4 km - wyspy archipelagu Toskani 20 minut - termy 1 km – klub golfowy 5 km - lotnisko Rzym 91 km – zjazd z autostrady: Porto Santo Stefano: 3 km.

Ref: 0069
cena: Od 5mil do 10mil

toskańskie wille

luksusowe domy
domostwo florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Porto Santo - Stefano Argentario

Toskania - Argentario: miasto Porto Santo Stefano położone jest w zachodniej części cypla Monte Argentario w Toskanii, z widokiem na scenerię niezwykłego uroku i piękna oferowane przez wyspy Giglio i Giannutri i dziewicze, niezamieszkane tereny Maremma. Nadmorska miejscowość Santo Stefano oferuje swoim gościom możliwość odwiedzenia Oceanarium Argentario, w którym można obserwować wiele różnych fascynujących i ciekawych gatunków, które żyją wewnątrz zbiorników.
W trakcie 1400 roku Porto Santo Stefano stało się posiadaniem Republiki Sieny, architekt budynku zaplanował budowę kilku wież, które dziś są nadal w dobrym stanie. W następnych wiekach władzę w Porto Santo Stefano była sprawowana przez państwo dziekanów, którzy sprawili, że stało się jednym z najważniejszych ośrodków imperium w Toskani. Następnie staje się domeną Neapolu, Wielkiego Księstwa Toskani i wreszcie stało się częścią Królestwa Włoch.