PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ NAD MORZEM TOSKANII

18 zdjęć
Bolgheri w Toskanii, obszar o szczególnym znaczeniu archeologicznym, słynny z Wybrzeża Etrusków w Grosseto, jest tu na sprzedaż nieruchomość zanurzona w 3,5 ha gruntów, otoczona gajami oliwnymi, drzewami i rozległym parkiem z widok na morze.
Nieruchomość składa się z luksusowej, głównej willi o 700 metrach kwadratowych, która jest rozłożona na trzech poziomach i jest wzbogacona o romantyczne arkady i panoramiczną wieżę, depandance na jednym poziomie, o około 70 metrach kwadratowych i dwóch innych domów, dostępnych za pośrednictwem drogi, które posiadają powierzchnię 250 metrów kwadratowych oraz garaż i magazyn.
Dwie studnie artezyjskie zapewniają dostawę wody do luksusowego domu, w parku znajdują się korty tenisowe z oświetleniem w nocy, garaż, kiosk z kopułą całkowicie pokrytą winoroślą amerykańską, do którego są przyłączone dwa pokoje, w tym kuchnia i kominek. Nieruchomość obejmuje prywatną kaplicę, która jest nadal konsekrowana, z gankiem i zakrystią, w sumie 180 metrów kwadratowych.
Prestiżowa willa na sprzedaż w Grosseto, z jej 28 pokojami, charakteryzuje się dużymi obszarami ze znaczącymi sufitami, posiada detale architektoniczne o szczególnej wartości, w typowym stylu toskańskim, takie jak schody, wieżę i okna z ramami, które przypominają dobrze zdefiniowany styl willi liberty. Wewnątrz, podłogi z weneckiej mozaiki i duże kominki z czarnego marmuru i kamienia, to tylko kilka szczegółów, które wywierają urok tej willi z widokiem na morze Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Grosseto
Lokalizacja: Grosseto

Typologia: Willa Grosseto – Sprzedaż luksusowe domy
Powierzchnia wewnętrzna: 1200 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3,5 ha

Główna willa – 700 mwq
28 pokoi na 3 piętrach
Depandance – 70 mq
2 gospodarstwa – 250 mq
 
Prywatna kaplica – 180 mq
z zakrystią i gankiem
Kort tenisowy
Kiosk z kuchnią i salonem
2 studnie
Dawny gaj oliwny

Toskania - Grosseto: Florencja 81 km - Piza 53 km - San Gimignano 30 km - Volterra 8 km - Morze Tyrreńskie 15 km - termy 35 km – klub golfowy 16 km - lotnisko Florencja - zjazd z autostrady: Collesalvetti 15 km.

Ref: 0182
cena: Od 5mil do 10mil

prestiżowy dom

real luxury estate
nieruchomości toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Grosseto

Toskania - Grosseto: Castagneto Carducci w Toskani jest pierwszą i trzecią miejscowością na świecie uznaną przez CEE jako nadmorski kurort z najbardziej efektywnym serwisem i najczystszym morzem. Castagneto Carducci to niewielkie miasteczko położone u podnóża wzgórza, na którym znajduje się zamek z Gherardesca.
Nazwa wywodzi się od Castagneto „castaneam”, sugeruje silne powiązania z kasztanowcami. Chociaż jest to nietypowe dla tego, że dzisiaj teren kasztanów jest mały i że jadalne kasztany zawsze były rzadkością. Najbardziej logiczne wytłumaczenie każe nam myśleć, że kasztan był wykorzystywany ze względu na jego drewno, a nie ze względu na owoce. Castagneto jest miejscem na terytorium antycznej wsi w Toskani wspomnianej ecześniej, ale nie wiemy, że granice terytorialne, nie jest wiadomo jak, wieki później pojawiły się wśród posiadłości hrabiów Donoratico.
Populacja miasta w Toskani zawsze walczyła z Gherardesca do korzystania z zastosowań cywilnych. W 1778 roku, wyrok przyznawany własności gruntu do hrabiów i zastosowań obywatelskich do castagnetani. W 1788 roku dzięki liczbie ludności po raz pierwszy przyznano własność ziemi. W kolejnych latach kontrast zwiększa się do tego stopnia, że w 1847 roku wybuchła rewolucja, która przekonała wielkiego księcia Leopolda II do przyznania „preselle” i innych drobne roszczenia.