PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ NAD MORZEM TOSKANII

21 zdjęć
W panoramicznej okolicy z widokiem na morze, w Toskanii, na cyplu Piombino, a nie daleko od miast sztuki, takich jak Florencja, Siena i Piza znajduje się ta luksusowa willa na sprzedaż. Obiekt był pierwotnie dawnym młynem z 1900 roku składającym się z willi o 400 metrach kwadratowych i depandance o 200 metrach kwadratowych otoczonej 500 metrami kwadratowymi parku i utrzymanym ogrodem.
Luksusowa posiadłość na sprzedaż nad morzem w Livorno, jest na trzech poziomach. W piwnicy znajduje się kuchnia, jadalnia, trzy sypialnie i dwie łazienki.
Parter składa się z salonu z kominkiem i kasetonowym sufitem, jadalnia, gdzie łuk łączy nas z korytarzem, który prowadzi do kuchni, innego małego salonu, sypialni i łazienki. Na tym piętrze znajdują się marmurowe schody prowadzące na pierwsze piętro. Na tym poziomie znajduje się pokój dzienny z kominkiem, kuchnia skąd drewniane schody prowadzą do małego studia. Znajduje się tu również jadalnia, dwie sypialnie i dwie łazienki.
Depandance mieści sypialnię, jadalnię, aneks kuchenny i łazienkę. Obie te prestiżowe wille na sprzedaż w Toskani są wyposażone w tarasy. Piękny basen z obszarem solarium oferuje relaks w upalne dni, a w pogodne dni można zobaczyć wyspy archpelagu Toskanii. Nieruchomość w Piombino ma bezpośredni dostęp do prywatnej plaży z pomieszczeniem na łodzie i małe molo.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Livorno
Lokalizacja: Livorno

Typologia: Sprzedaż prestiżowych willi - Willa Livorno
Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5000 mq

Główna willa: 400 mq
Pokoje: 6
Salony: 3
Jadalnia: 3
Kuchnia: 3
Łazienki: 5

Depandance: 200 mq
Sypialnia: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
Łazienka: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen
Prywatna plaża z pomieszczeniem na łodzie

Toskania – Livorno: Livorno 85 km - Piza 110 km - Grosseto 75 km - Forte dei Marmi 140 km - Florencja 166 km - Lucca 130 km – lotnisko Pisa 107 km.

Ref: 0332
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowa nierucomość

domostwo umbria
prestiżowe domy

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Livorno

Toskania - Livorno - Piombino: Miasto położone jest na cyplu, na południowym krańcu, na południe od Mount Massoncello; jest oddzielone od wyspy Elby przez kanał Piombino. Piombino znajduje się na Morzu Tyrreńskim, na Wybrzeżu Etrusków, gdzie możemy znaleźć najpiękniejsze plaże Toskani jako Castiglioncello, odpowiadający w przybliżeniu prowincji Livorno; jej terytorium jest historycznie częścią starożytnego Pisan Maremma, obecnie znany również jako Maremma Livornese.
Pierwsze osady na tym obszarze sięgają czasów etrusków, kiedy to została założona Populonia, na północnym zboczu góry Massoncello na przylądku Piombino, gdzie był starożytny Porto Falesia. Później teren został przejęty przez rzymian i przez wieki śledzi losy Etruria rzymskiego. Teraz wydaje się, że nazwa „Piombino” pochodzi od „Populino”, co oznacza „mała Populonia”. W rzeczywistości Populonia jest głęboko przywiązana do narodzin Piombino; Populonia w średniowieczu była często atakowana i splądrowana. W rzeczywistości, mimo że Populonia została sprowadzona do małego miasta, była najbardziej chwalebnym starożytnego miastem etruskim, była siedzibą diecezji. Ostatnia kradzież została zarejestrowana w 809 przez Saracenów; wówczas kilku mieszkańców uciekinierów przenioało się do portu Flesia budując fundamenty tego, co stanie się Piombino. Później miasto Toskani zostało ufortyfikowane dla strategicznych interesów Pizy, zwłaszcza jako przystanek handlu z kopalni na wyspie. Kontrola Piombino była dokonana przez Republikę Pizy aż 1399, śledzoną przez dynastię Appiani; najpierw w postaci panowania następnie od 1598 w postaci księstwa. Król Neapolu zaoferował Piombino dynastię Ludovisi ale miasto, w 1646, dostało się w ręce Francuzów, z którego udało mu się uciec tylko z pomocą Hiszpanów w 1650 roku.
W 1805 roku, po wejściu w ręce francuzów, miejscowość Toskani, Napoleon Bonaparte postanowił dać ją do siostrze Elizie, która następnie ją traci w 1815 roku, Piombino zostaje wydane na Kongresie Wiedeńskim arcyksięciu Ferdynandzie Austrii. Miasto pozostawało pod jego kontrolą do 1861 roku, kiedy to stało się częścią Królestwa Włoch. Charakterystyczne dla obszaru są liczne złoża rud żelaza, które przyczyniły się do wczesnego rozwoju działalności metalurgicznych: od czasów rzymskich i etruskich, aż do dnia dzisiejszego. Równie wydajny jest przemysł stalowy i metalmechaniczny.