PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ NAD MORZEM TOSKANII

19 zdjęć
Wewnątrz prestiżowej nieruchomości na sprzedaż w Livorno, w otoczeniu parku o obszarze 17 hektarów, znajduje się ekskluzywny apartament, który ma wspaniały widok na morze Toskanii.
Mieszkanie na sprzedaż w Livorno ma powierzchnię 153 metrów kwadratowych i znajduje się na trzecim piętrze w prestiżowej willi o historycznym uroku, temat niedawnej i starannej renowacji, otwarta ze wszystkich czterech stron i opracowana całkowicie nad ziemią.
Poddasze na sprzedaż z widokiem na morze składa się z dwóch sypialni, gabinetu, salonu, kuchni, trzech łazienek oraz pomieszczenia gospodarczego.
Na piętrze willi, osiągalnym przez ekskluzywne wewnętrzne schody, znajduje się łazienka, mała kuchnia i bardzo duży taras, skąd można podziwiać panoramę o 360 stopniach, która rozciąga się od zieleni parku do błękitu morza.
Ponadto, na parterze znajdują się trzy miejsca parkingowe i uniwersalny lokal. Planuje się budowę basenu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Livorno
Lokalizacja: Morze

Typologia: Wille Toskania morze - Wille Livorno
Powierzchnia wewnętrzna: 153 mq
 
Sypialnia: 2
Łazienki: 4
Salon: 1
Kuchnia: 2
Jadalnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3
 
Garaż
 
Toskania – Livorno: Piza 19 km - Lucca 40 km - Forte dei Marmi 47 km - Florencja 110 km - Termy Uliveto Terme 17 km - Cosmopolitan Golf & Country Club 5 km - Hipodrom Caprilli 2 km - lotnisko Piza 16 km – zjazd z autostrady: A12 Livorno 30 km.

Ref: 2144
cena: Do 2,5mil

luksusowy apartament

willa w toskanii
relais toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Livorno

Toskania – Livorno: Nadmorska miejscowość, Livorno została założona w drugiej połowie XIX wieku, , dla wojskowych i handlowych strategii Medici, wioska rybacka XVI, zbudowana wokół Twierdzy z Matyldą z Canossy szybko stał się jednym z głównych portów Morza Śródziemnego. Docierana przez morze, przez kanały Medicei wnikające głęboko w zabytkowe dzielnice miasta, Livorno ma urok ziem Toskanii docieranej przez Morze Śródziemne. Tutaj, w XIX wieku zostały zbudowane, pierwsze kąpieliska w Europie, wraz z samą ideą wakacji nad morzem.
Osobliwy powiat Wenecja Nuova, wybudowany w 1600 roku, nadal zachowuje oryginalne aspekty: wielką atrakcją Fossi Medicei, gęsta sieć kanałów żeglowych, które łączą magazyny i rezydencje kupców, którzy, podobnie jak w Wenecji, fundacje i wejścia wodne, które dają dostęp do salonów, używane kiedyś jako schronienie dla towarów.
Livorno ma piękny deptak bogaty w zieleń, wille w stylu secesyjnym w pastelowych kolorach z charakterystycznymi krużgankami, które zapraszają na odpoczynek, porty i przystanie i zielony hipodrom Caprilli. Z Terrazza Mascagni otwiera się piękny widok na Capraia i Gorgona, wyspy archipelagu Toskanii i Korsyki. Panoramiczna ulica, która ciągnie się aż do Quercianella, Castiglioncello wzdłuż klifów i błękitnego morza, raju dla wędkarzy i płetwonurków.