PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ NA PÓŁNOCY WŁOCH

59 zdjęć
Z charakterystyczną czerwoną fasadą, wykończona nieskazitelnie białymi pasmami i motywami linearnymi na górze, ta luksusowa willa na sprzedaż w Friuli jest bardzo wyjątkową i niepowtarzalną własnością.
Zbudowana w 1900 roku w czystym i doskonałym stylu secesyjnym, willa, jest naprawdę oazą spokoju i wyrafinowania, które sprytnie łączą aspekt elegancji z najbardziej funkcjonalnym.
Wewnątrz wystrój i meble są w zgodzie z art nouveau elewacji, bogate dekoracje na ścianach, marmur na podłogach, wypracowany parkiet, cenne żyrandole ze szkła Murano pomagają zwiększyć wartość prestiżowej willi sprzedaż we Włoszech.
Pokoje są przestronne i pozwalają w pełni korzystać ze wszystkich pomieszczeń; elementy starożytne, jak piękny kominek w jadalni, dzięki temu atmosfera jest bardziej ciepła i przyjazna. Duże i kolorowe witraże tworzą efekt sceniczny i czynią środowisko jeszcze bardziej kolorowym i bardzo imponującym.
Na najwyższym piętrze, stoi wieża: intymna i bardzo ekskluzywna przestrzeń willi na sprzedaż, pozwala ona, przez białe i nieskazitele łukowe loggie, niepowtarzalny widok na panoramę okolicy. Istnieją również liczne tarasy, rozproszone w różnych obszarach prestiżowej nieruchomości, które pozwalają patrzeć na piękny ogród, który otacza obiekt.
Na zewnątrz, znajdziemy duży zadbany park, gdzie rosną wiecznie zielone rośliny, drzewa, krzewy i wypielęgnowane żywopłoty, obejmują one całą willę na sprzedaż w Friuli, niedaleko zielonego regionu Veneto, gdzie można poczuć pełne wpływy architektoniczne i krajobrazowe.
Ładna fontanna i płynąca rzeka na granicy nieruchomości towarzyszy tej imponującej, luksusowej posiadłości.

informacje techniczne

Region: Friuli Wenecja Giulia
Miasto: Pordenone
Lokalizacja: Pordenone

Typologia: prestiżowa willa - willa na sprzedaż

Powierzchnia wewnętrzna: 520 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 11.000 mq

Willa w stylu secesyjnym
Wieża widokowa
Tarasy

Piwnica:
Tawerna
1 łazienka
Różne lokale usługowe

Parter:
Wejście
Salon
Kuchnia
2 sypialnie
1 łazienka
2 zamknięte werandy

Pierwsze piętro:
Pokój gospodarczy
Salon
Kuchnia
Pokój
Łazienka
Dodatkowy pokój
Otwarta weranda

Drugie piętro:
Różne lokale usługowe


Park
Rzeka granicząca

Friuli-Wenecja Giulia – Pordenone: Pordenone 10 km - Wenecja 55 km - Padwa 75 km - Trieste 100 km - Udine 55 km - Belluno 30 km - Lignano Sabbiadoro 65 km - Chioggia 80 km - Cortina d'Ampezzo 120 km - Verona130 km.

Ref: 0547
cena: Od 2,5mil do 5mil

prestiżowe nieruchomości

prestiżowy majątek
epokowa rezydencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Pordenone

Friuli-Wenecja Julijska - Pordenone. Wspólna granica z Friuli, Veneto, w których w pełni widzimy wpływy architektury i krajobrazu, Pordenone oferuje wiele historycznych atrakcji m.in. Pałac Comunale, Pałac Ricchieri, Zamek Wież, Villa Romana, Katedra św. Marka (z XIII w.), Kościół Santa Maria degli Angeli (z 1300), Plac Świętego Marka, Plac della Motta, Plac del Risorgimento, Plac XX Września.
Nie mówiąc już o starożytnych pałacach i rezydencjach, które są w centrum miasta, wzdłuż głównych ulic, takich jak: Corso Vittorio Emanuele II: tutaj widoczne są budynki gotyckie i renesansowe freski, wspaniałe przykłady weneckich portyków.
W okolicznych wsiach i okolicznych miejscowościach, istnieje wiele luksusowych willi wybudowanych w XIX oraz w XX wieku, ale są też wspaniałe przykłady architektoniczne XVI wieku. Tak więc motywy renesansu łączą się z tymi z epoki baroku, które z kolei łączą się z okresem secesyjnych rezydencji, które są niczym prawdziwe perły do odkrycia i podziwiania.