PRESTIŻOWA WILLA MIĘDZY WZGÓRZAMI AREZZO

4 zdjęć
W sercu Arezzo, pięknym toskańskim mieście, stoi ta piękna, luksusowa willa znajdująca się w naprawdę wyjątkowym i luksusowym miejscu. Krajobraz jest typowy dla Arezzo, jest miejscem łączącym piękno i elegancję.
Prestiżowy budynek natychmiast uderza pięknym ogrodem, który go otacza, stoi w bujnej roślinności typowo toskańskiej, gdzie panują gaje oliwne.
W tym majestatycznym połacie zieleni, znajduje się harmonijnie zintegrowany duży basen, z którego można podziwiać urokliwą panoramę, która rozciąga się dookoła.
Ogród jest w pełni ogrodzony, posiada również rośliny i kwiaty, które tworzą przyjemny i relaksującą atmosferę; istnieje także otwarta przestrzeń, gdzie można zaparkować samochód (oprócz wygodnego garażu, który posiada dom).
Do luksusowej willi wchodzi się przez piękną bramę, która jest skierowana na plac.
Główna fasada jest fascynująca ze względu na jej symetryczne i harmonijne linie oraz wykorzystanie dyskretnych, dobrych proporcji rustykalnego kamienia.
Dom jest rozłożony na czterech kondygnacjach: piwnica, parter, pierwsze piętro i poddasze.
Pokoje są jasne i przestronne, dzięki licznym i dużym oknom w które (niektóre wykonane we wdzięcznym kształcie łuku) jest wyposażona willa.
Wykończenia są zadbane w najdrobniejszych szczegółach; pułapy charakteryzują drewniane belki, podłogi wyłożone są kafelkami, a pokoje dzienne połączone są otworami łukowymi z typowego toskańskiego kamienia.
Meble w które jest wyposażona willa, są celowo proste i dołączone do tradycji toskańskich willi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Arezzo


Typologia: Luksusowa willa na sprzedaż - Wille na sprzedaż w Toskanii
 
Piętra: 3
Poddasze: 1
Garaż: 1


Basen
Ogród
 
Toskania – Arezzo: Cortona 36 km - Citta di Castello 41 km - Florencja 80 km - Perugia km 91 - Golf Club Casentino km 22 - lotnisko Florencja 101 km – zjazd z autostrady: Arezzo 18 km.

Ref: 2516
cena: Do 2,5mil

luksusowa willa toskania

toskańska willa
willa arezzo

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Arezzo

Historia Arezzo, ważnego miasta w Toskanii, charakteryzuje się chwilami wielkiego splendoru, ale także z innymi, negatywnymi. Przekazywane z ręki do ręki z najpotężniejszych rodów szlacheckich czasów, miasto przeżywa najwyższą chwałę w XVI wieku, wieku, w którym postacie takie jak Giorgio Vasari (który dziś, między innymi, jest godny podziwu Pałac delle Logge) sprawiły, że Arezzo stało się ważnym ośrodkiem kultury i sztuki.
Dziś miasto jest kochane przez znaki historyczne, które zachowuje i niezaprzeczalne piękno krajobrazów, które go otaczają, typowo toskańskich krajobrazów, wśród których są wspaniałe luksusowe wille typowe dla Toskanii.