PRESTIŻOWA WILLA DWA KROKI OD FORTE DEI MARMI

22 zdjęć
Kilka metrów od promenady w miejscowości Marina di Pietrasanta, między dwoma z najbardziej znanymi kurortami nadmorskimi w Toskanii, Viareggio i Forte dei Marmi, jest teraz na sprzedaż ta ekskluzywna willa sięgająca lat pięćdziesiątych, ale odrestaurowana o całkowitej powierzchni 350 metrów kwadratowych rozłożonych na trzech poziomach z parkiem o około 4800 metrów kwadratowych. Jest on bogato obsadzony roślinami ozdobnymi, drzewami i wysokimi krzewami ogrodzenia do określenia granic nieruchomości na sprzedaż nad morzem Versilia oraz podjazdu. Na terenie tego luksusowego domu, w pobliżu Forte dei Marmi, znajduje się piękny basen całkowicie pokryty mozaiką o rzdkim kolorze opalizującym dzięki odbiciom słońca, tworząc fascynujące efekty świetlne. Charakterystyczny rodzaj piaskowca antypoślizgowego otacza basen i daje poczucie posiadania parkietu. Godne uwagi są dwie postacie kobiece z brązu umieszczone na jednym boku zbiornika, wykonane przez rzeźbiarza Sycylii Carmelo Candiano.
Willa nad morzem składa się z piwnicy, która posiada dużą salę poświęconą jako pokój bilardowy, sypialni, łazienki, pomieszczenia wykorzystywanego jako pralnia, pomieszczenia gospodarczego i małego pokoju ze ścianami i drzwiami pancernymi. Na parterze znajduje się salon z jadalnią, w pełni wyposażoną kuchnią z dużym stołem i marmurowe blaty, studio , sypialnia i dwie łazienki, jedna z wanną z hydromasażem. Podłogi z wyjątkiem łazienek, są objęte granigliato, cennymi płytkami. Na najwyższym piętrze znajduje się attyk, który ma znakomite drewniane podłogi i posiada trzy duże sypialnie z łazienką. Pokoje posiadają malownicze okna, dach i łazienki są wyłożone mozaikami. Na tym piętrze znajduje się pokój na poddaszu używany jako przechowywalnia. Willa w Forte dei Marmi posiada depandance o 25 metrach kwadratowych, która obejmuje sypialnię i dużą łazienkę z metaliczną mozaiką.
Parking pokryty jest dachem a barbecue kompletuje nieruchomość na sprzedaż w Toskani.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: Willa morze Toskania - Willa w Forte dei Marmi
Powierzchnia wewnętrzna: ok. 400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4800 mq

Willa: 350 mq
Pokoje: 5
Łazienki: 6
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

Depandance: 25 mkw
Salon: 1
Łazienka: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 5

Basen
Sala bilardowa
Park: 4800 mq

Toskania - Forte dei Marmi: Forte dei Marmi 4 km - Florencja 58 km - Florencja 105 km - Lucca 33 km - Piza 41 km - Spa 6 km - Golf Club Viareggio 4 km - lotnisko Piza 42 km – zjazd z autostrady: Versilia 6 km.

Ref: 2275
cena: Od 2,5mil do 5mil

prestiżowy dom

prestiżowe nieruchomości
willa morze toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi: W Marina di Pietrasanta przechodzi z Riwiery w Forte dei Marmi do Apuańskimi Alp: z niebieskiego morza w zieleni gęstego kasztanowca z szerokimi plażami, do trudnych górskich szczytów, przez wzgórza pokryte drzewami oliwnymi. Zróżnicowanyy teren: przez las, doliny, łąki i góry, malownicze wioski, stare młyny i malownicze kamieniołomy marmuru. Wyspa pełna zieleni i historii, środowiska naturalnego i ludzkiego, nieskażone przez masową turystykę.
Miasto w Toskanii, 5 km od Forte dei Marmi jest usiane sosnami i znajduje się wzdłuż wybrzeża na Morzu Tyrreńskim, który szczyci się piaszczystymi plażami, które łagodnie pochylają się w kierunku morza. To miejsce sprawiło, że osada miejska jest w strategicznej dominacji longobardów, ale jej pochodzenie, przez burmistrza Lucca Giuscardo od Pietrasanta, pochodzi z połowy XIII wieku. Zabytkowe centrum miejscowości w Toskani jest zbudowane według symetrycznej szachownicy, gdzie każdy element jest ściśle związany z innymi według formuły „złotej proporcji”.
Walczona od wieków pomiędzy Lucca i Florencją, Marina di Pietrasanta było ważnym ośrodkiem wojskowym i gospodarczym w okresie Wielkiego Księstwa Toskani i ostatecznie przeszła na stałe pod panowanie Lucca po obejrzeniu chodzących na swoich ziemiach hiszpanach, a następnie francuzów. Pietrasanta zawsze charakteryzowała się żywą kulturą prawdopodobnie od obróbki marmuru, który doprowadził do wzrostu kulturalnego i artystycznego miasta, rozpoczynając od Michelangelo Buonarroti a kończąc na Botero, Mitoraju i Calatravie. Park Versilia, z willą i barem Bitwy Imperium Rzymskiego jest domem dla sezonu kulturalnego z teatrem, wystawami, dyskusjami i wielooma innymi imprezami, dzięki temu stała się wydarzeniem kulturalnym o interesie narodowym.