PRESTIŻOWA WILA W VENETO NA SPRZEDAŻ

64 zdjęć
Kilka kilometrów od Padwy, w sercu regionu Veneto, znajduje się to prestiżowa, luksusowa willa na sprzedaż.
Obiekt to prawdziwy, zabytkowy dom Veneto: został zbudowany pod koniec XVI wieku i modyfikowany w XVII wieku jako „dom na weekend”, willa składa się z budynku głównego z 2900 metrów kwadratowych podzielonych między parter, pierwsze piętro i poddasze, posiada ona dwupiętrowy dom i stodołę na dwóch piętrach z gankiem. Cała prestiżowa nieruchomość na sprzedaż we Włoszech oferuje optymalne warunki, a to dzięki dalszej renowacji i konserwacji którym został poddany.
Wykończenia wewnętrzne są szlachetne i godne podziwu :cenne zabytkowe meble, wartościowe żyrandole, podłogi ze szlachetnym parkietem, antyczne kominki, sufity kasetonowe lub z belkami drewnianymi, marmurowe łazienki, ceglane łuki, przedmioty dekoracyjne i eleganckie. Wszystko jest w pełni zgodne z prostym stylem, ale jednocześnie wyrafinowane, co czuć w pięknej weneckiej willi na sprzedaż.
Na zewnątrz wprowadza nas wspaniały ganek z szerokimi łukami obejmujący całą strukturę; wszelkiego rodzaju rzeźby wzbogacają wolne przestrzenie i tworzą klasyczne i szlachetne środowisko.
Fantastyczny park z 6000 metrów kwadratowych otaczający prestiżową willę na sprzedaż we Włoszech jest pełen zieleni i wspaniałości: wysokie drzewa, stare rośliny, trawniki, kolorowe kwiaty, wypielęgnowane żywopłoty: park, w pełni oddaje piękno willi i nawet tutaj, gdzie wyrastają części oryginalnych murów z kamienia, można poczuć historię i elegancję nieruchomości. W parku znajduje się także prywatna kaplica, około 75 metrach kwadratowych.
Położona w doskonałej i słonecznej lokalizacji willa na sprzedaż w Veneto jest prawdziwą perłą w krajobrazie architektonicznym jest historycznym dziedzictwem regionu.
informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Padwa
Lokalizacja: Padwa

Typologia: willa veneta – historyczna willa

Powierzchnia wewnętrzna: 2900 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6000 mq

Główny budynek
(parter, pierwsze piętro, poddasze)

Mały dom nz 2 piętrami

2 piętrowya stodoła z gankiem

Prywatna kaplica 75 mq

Wenecja - Padwa. Padwa 15 km - Rovigo 24 km - Vicenza 40 km - Ferrara 54 km - Wenecja 61 km - Bolonia 80 km - Verona 90 km - lotnisko Wenecja 70 km - lotnisko Werona 120 km - lotnisko Bolonia 80 km.

Ref: 0560
cena: Od 5mil do 10mil

luksusowe rezydencje

prestiżowa posiadłość
epokowe rezydencje

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Padwa

Wenecja - Padwa. Ten płaski teren przeszedł przez wiele naturalnych cieków wodnych, obszar Padwy charakteryzuje się również obecnością słodkich euganejskie wzgórz, euganejskich term i częściowo wenecką laguną.
Ma kluczowe znaczenie w rozwoju zachodniej sztuki malarskiej co widać poprzez liczne dowody XIV wieku, jej prestiż i artystyczny splendor są jednym z głównych ośrodków preumanesimu.
Padwa, zielone miasto, gdzie są rozległe, zielone obszary, dostała nagrodę publiczności „Miasto w zieleni” w 2006 roku, znajduje się tu wiele parków, takich jak: Ogród Botaniczny w Padwie, Ogród Sprawiedliwych Świata, Ogrody della Rotonda, Park de Treves ' Bonfili i Prato della Valle.
Istnieje wiele zabytków np.: zabytkowe kościoły, eleganckie place i stare budynki. W środku tego architektonicznego i artystycznego piękna są także luksusowe i prestiżowe wille, zarówno w mieście jak i w sąsiadujących gminach: rezydencje historyczne w stylu weneckim z wyraźnym, często silnym wpływem architektury Palladio który został na tych obszarach przez długi czas podczas w XVI wieku.