PRESTIŻOWA PSIADŁOŚĆ W TOSKANII

8 zdjęć
- 7 Tajemnice zdjęć zostań złotym członkiem
Dawna rezydencja wiejska zmieniona w prestiżową posiadłość, kompleks architektoniczny pochodzący z XII wieku, kameralne miejsce gościnności: są to zasadnicze elementy tej prestiżowej toskańskiej posiadłości na sprzedaż we Włoszech.
Znajdujący się w pięknej i panoramicznej okolicy, prestiżowa nieruchomość oferuje wspaniały, nieskończony widok na dolinę Florencji usianej starożytnymi zamkami, zabytkowymi kościołami i domami szlacheckimi; dolina ważna również z historycznego punktu widzenia jako średniowieczna droga pielgrzymów Via Francigena.
Nieruchomość na sprzedaż we Florencji doskonale wpisuje się w ten ponadczasowy krajobraz: wszystko staje się harmonijne i prostota konstrukcji w połączeniu z delikatnymi liniami elewacji, tworzą idealne połączenie z otaczającą naturą. Niebieski profil Apeninów zamyka w odległości piękno tej doliny, miękkiej dolny gdzie łączą się ze sobą słodycz i delikatność, tworząc bardzo sugestywny obraz.
Odkryty basen, który stoi w parku, z widokiem na bujną kampanię Toskanii niedaleko Florencji, oferuje unikalne widowisko. Popływać, zrelaksować się i rozkoszować się słońcem w tak pięknym obszarze okazuje się prawdziwą ucztą dla ducha i umysłu.
Bujny park, który otacza prestiżową nieruchomość na sprzedaż posiada celowo intymny wymiar: z dala od zgiełku i chaosu na ulicach miasta, zanurzyć się w ciepłej, znajomej, głębokiej atmosferze, wszystko to przyczynia się do poczucia spokoju i relaksu.
Wnętrza emanują ciepłem: szczegóły połączone z naturą, spokojne i ciche pokoje, okna jak obrazy, niepowtarzalny wystrój, kolorowe pokoje, bogato zdobione sufity, kolorowe freski. Wszystkich przekazuje ciepło i opiekę, które przekazują tak dobrze znane ziemie Toskani.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Wzgórza


Typologia: prestiżowa posiadłość - posiadłość na sprzedaż


Powierzchnia wewnętrzna: 4023 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 42 ha


Główna willa: 1267 mq
Piwnica: 136 mq
Dpandance: 142 mq


Budynek 1. Razem 242 mq
Budynek 2. Razem 320 mq
Budynek 3. Razem 605 mq
Budynek 4. Razem 210 mq
Budynek 5. Razem 60 mq
Budynek 6. Razem 452 mq
 
Portyk: 85 mq
Aneksy: 523 mq
Kogeneracja: 120 mq


Razem około 4023 mq


Park, drzewa oliwne i trawnik
Basen


Toskania - Florencja: Florencja 15 km - Siena 49 km - Montespertoli 15 km - San Miniato 28 km - San Gimignano 31 km – Park termalny 40 km - Golf Ugolino 9 km - Volterra 56 km – lotnisko Florencja 13 km - zjazd z autostrady: Florencja sud 14 km.

Ref: 0543
cena: Od 5mil do 10mil

willa w toskanii

prestiżowy majątek
posiadłość toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja wzgórza. Fiesole jest prawdziwym skarbem piękna dla miasta Florencji; otoczone przez zielone parki, lasy i ogrody, okolica jest spokojna i zaciszna, ale nadal bardzo blisko historycznego centrum miasta. W rezultacie, wspaniały krajobraz wzbogacają różnorodne atrakcje, jakie Florencja ma do zaoferowania, od wzniosłych placy Duomo i Signoria do najbardziej znanych muzeów, takich jak Uffizi, aby kontynuować przez zabytkowe budynki i tak dalej.
Wszystko to wraz z sugestią daną przez wysokie luksusowe wille, które znajdują się na obrzeżach centrum lub w mieście, duże lub małe oazy spokoju, w których można spędzić niezapomniane chwile.