PRESTIŻOWA POSIADŁOŚĆ W TOSKANII NA SPRZEDAŻ

38 zdjęć

Położona wśród wzgórz Toskanii niedaleko Pizy, jest na sprzedaż ta piękna, luksusowa posiadłość.
Fantastyczna lokalizacja oferuje spektakularne widoki; bliski kontakt z naturą, a odległość od centrum miasta pozwala na relaks w oazie ciszy i spokoju.
Składa się z 29 ha ziemi, nieruchomość oferuje 600 drzew oliwnych, winnicę, ozdobny ogród, las (gdzie można znaleźć cenne białe trufle), a także małą produkcję wina i oliwy.
Wybudowana w 1898 roku jako domek myśliwski, nieruchomość na sprzedaż we Włoszech jest podzielona na trzy budynki o łącznej powierzchni 700 metrów kwadratowych.
Niedawno i pięknie odrestaurowana, z wielką dbałością o ekologię i tradycję, ta luksusowa Toskańska posiadłość jest wyjątkowym skarbem, łączącym doskonałość natury i sztuki, ochrony zdrowia i ekologii, rolnictwa i minimalizmu.
Główny dom ma powierzchnię 380 metrów kwadratowych. Oprócz w pełni wyposażonej strefy relaksu na świeżym powietrzu, co pozwala na zapierające dech w piersiach widoki na urokliwą okolicę, willa oferuje przestronne i dobrze oświetlone wnętrza. Dbałość o szczegóły i wyrafinowanie szczegółów są wspólne dla wszystkich pomieszczeń, charakteryzujących się elegancją i wyrafinowaniem.
Drugi budynek o 320 metrach kwadratowych podzielony jest z kolei na dwa apartamenty o 160 metrach kwadratowych każdy. Pierwszy apartament znajduje się na parterze, posiada osobne wejście i ma piękną werandę (idealną do jedzenia na zewnątrz) z barbecue, w pełni wyposażoną kuchnię, kominek, dwie sypialnie, każda z łazienką.
Na pierwszym piętrze znajduje się drugi apartament, bliźniak pierwszego, również z oddzielnym wejściem.
Wreszcie, usytuowany przy wjeździe do osiedla, jest dom dozorcy, nowy budynek składa się z 2 apartamentów, w sumie 200 metrów kwadratowych.
Wspaniały basen, położony w samym środku zieleni i z panoramicznym widokiem, jest kolejnym „plusem” tej prestiżowej toskańskiej posiadłości na sprzedaż.


informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Piza
Lokalizacja: okolice

Typologia: toskańska posiadłość – posiadłość na sprzedaż

Powierzchnia wewnętrzna: 700 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 29 ha

Główna willa 380 mq
Zewnętrzny obszar relaksu

Apartament 1 (160 mq):
Niezależne wejście, weranda z barbecue, kuchnia, kominek, 2 sypialnie, każda z prywatną łazienką.
Apartament 2 (160 mq):
Niezależne wejście, weranda z barbecue, kuchnia, kominek, 2 sypialnie, każda z prywatną łazienką.

Dom dozorcy: 200 mq

Basen
600 drzew oliwnych
Winnica (5 ha)
Ogród
Las i grunty orne (14 ha)
Mała produkcja oliwy i wina

Toskania - Piza. Piza 20 km - lotnisko Galileo Galilei Piza 32km - Castiglioncello 34 km - Volterra 40 km - Lucca 64 km - Florencja 72 km.


Ref: 0576
cena: € 6.200.000

toskańska posiadłość

ekskluzywna rezydencja
luksusowa posiadłość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Toskania - Piza. Toskańskie miasto o wielkim znaczeniu, Piza zawdzięcza swoją sławę słynnej wieży, która stoi na Placu Cudów, obok baptysterium i katedry, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i kochanej przez miliony turystów i przez samych włoskich rodaków.
Miejsce święte dla wielu obcokrajowców którzy zwiedzają ten piękny kraj, faktycznie Piza ma również wiele innych miejsc cieszących się wielkim zainteresowaniem, takie jak: Plac Cavalieri, Lungarni (Mediceo, Gambacorti, Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli) Pałac Orologio, Wieża Muda, średniowieczne miasto (z Borgo Stretto, domy wieże, arabskie rynki i wiele więcej), mury, mura Tuttomondo międzynarodowego artysty Keith Haringa, Plac Dante, Pałac Garibaldi, Pałac Medici i wiele więcej.
W pobliżu Pizy znajduje się wiele wiosek o dużym znaczeniu historycznym i artystycznym, które posiadają perły architektury, jak wspaniałe luksusowe wille i rezydencje, o ogromnej wartości i jakości. Nieruchomości te często sięgają średniowiecza i renesansu, są prawdziwymi dziełami sztuki, gdzie luksus łączy się z elegancją Toskanii.