PRESTIŻOWA POSIADŁOŚĆ W CHIANTI SENESE

22 zdjęć

Położona między lasami i winnicami Sieny w Chianti, w otoczeniu dużego regionu parku naturalnego, w dominującej i słonecznej pozycji, znajduje się ta starożytna wieś z XVII wieku przekształcona w bazę turystyczną. Niezapomniane zachody słońca i zapierające dech w piersiach krajobrazy można podziwiać od podstawy wieży willi na sprzedaż w Sienie, sięga ona 1000 roku i dużego basenu, w otoczeniu drzew oliwnych, zaledwie dwa kroki od lasu. Obecne wewnątrz 2,5 ha nieruchomości, znajduje się charakterystyczna rzymska jaskinia z ciepłą wodą ogrzaną do temperatury 38 °.

Prestiżowa nieruchomość na sprzedaż, która jest rozłożona w sumie na 1200 metrów kwadratowych, składa się z 15 apartamentów w dwóch doskonale odrestaurowanych starych domach z kamienia na zewnętrznej elewacji. Każdy luksusowy dom na sprzedaż został elegancko urządzony w meble, które wywołują rustykalny styl Toskanii, a każdy z nich posiada najbardziej nowoczesne udogodnienia. Wspólne obszary i przestronna jadalnia dla gości zostały zbudowane ze starych stodół.
Nieruchomość na sprzedaż w Chianti jest podzielona na trzy główne budynki: pierwszy przedstawia parter, jak również wspólny salon, dwie piwnice oraz kuchnia i spiżarnie, pokój recepcja, jadalnia, kilka pokoi wykorzystywanych jako sklepy i trzy apartamenty; pierwsze piętro jest w całości zajęte przez 4 inne mieszkania. Na dwóch piętrach drugiego budynku mieści się z 6 dużych apartamentów, pomieszczenia gospodarcze i sala termalna z łaźnią turecką z pokojem i garderobą. Dwa wysoce poufne apartamenty składają się na trzeci budynek, wypełniając nieruchomość w Sienie.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Siena

Typologia: Wille na sprzedaż w Sienie - wille i kamienice na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 1200 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2,5 ha

Budynek A
7 apartamentów
Świetlica
2 kuchnie
Piwnice i spiżarnie
Restauracja
Magazyny
Recepcja
Biura dyrekcji

Budynek B
6 apartamentów
Lokale usługowe
Łaźnia turecka
Sala termalna
Szatnia

Budynek C
2 apartamenty
Gaj oliwny - las
 
Florencja: 50 km - Piza 100 km - Siena 7 km - San Gimignano 18 km - Volterra 30 km - Termy 15 km – klub golfowy 6 km - lotnisko Florencja 61 km – zjazd z autostrady: Florencja sud 30 km.

Ref: 0177
cena: Od 5mil do 10mil

zamek chianti

wille sprzedaż
domostwo florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena


Toskania - Siena: wzdłuż drogi Via Francigena, drogi łączącej Rzym z Europą, Monteriggioni to miejsce jest niczym nie z tej epoki, gdzie sztuka, historia i krajobraz łączą się w rzadkim przykładzie naturalnego piękna. Fortyfikacje „Mons Regionis”, stworzone wokół istniejącego osadnictwa wiejskiego w Toskanii pochodzenia Longobardii, z roku 1214 (na polecenie ówczesnego burmistrza Siena jak przypomina napis w języku łacińskim na stronie drzwi Romea) mają bronić północnej granicy i tym samym udaremnić siłę ekspansywną Florencji.
Sam Dante był tak zachwycony widokiem murów Monteriggioni, aż do utworzenia słynnego podobieństwa między wieżami i gigantami przykutymi dookoła przepaści z Malebolge (Piekielny śpiew XXXI w.40-45). Poetyczny obraz Alighieri jest tylko świadectwem średniowiecznego życia, które jest znane, a które szacuje wysokość ścian na około 10 metrów i równy rozwój nachylenia wież. Nawet dzisiaj, mury wsi w Toskanii, przerywane przez 14 wież mają około 560 metrów kwadratowych i są objęte, na ich szczycie przez wał spacerowy z przejściem podziemnym na poziomie podniesionych wież. Zamek w Monteriggioni jest dostępny przez dwoje unikalnych drzwi, jedne z widokiem na Florencję, drugie w stronę Sieny.
Mury wsi w Toskanii, pomiędzy Florencją a Sieną, łagodne wzgórza, z widokiem na winnice i gaje oliwne otaczają zazdrośnie ich wewnętrzny kącik średniowiecza. Mały rdzeń miejski składa się z starszych domów i dużego centralnego placu, gdzie stoi kościół Santa Maria Assunta. To właśnie w tym wspaniałym średniowiecznym otoczeniu, gdzie rodzi się „Przyjęcie wież Monteriggioni w koronie” i znajduje się wspaniała luksusowa willa.