PRESTIŻOWA POSIADŁOŚĆ W CHIANTI NA SPRZEDAŻ

90 zdjęć
Zbudowana na początku 900 r., jest na sprzedaż ta prestiżowa nieruchomość w regionie Chianti w Toskanii.
Niedawno odrestaurowano elewacje i dachy, piękny obiekt został poddany przez lata ciągłej i stałej konserwacji wszystkich składających się a nią budynków oraz parki i ogrody.
Toskańska nieruchomość dzieli się na trzy oddzielne i niezależne od siebie nieruchomości z oddzielnymi wejściami i drogami.
Główna willa na dwóch piętrach, z przybudówkami, rozłożona jest na łączną powierzchnię o ponad 1200 metrów kwadratowych. Wnętrza są przestronne i dobrze oświetlone, są pełne detali i szczegółów, które podkreślają jej wyjątkowość. W willi znajdują się: przestronny salon, dwie kuchnie, trzy jadalnie z kominkiem, sala bilardowa oraz winda, dzięki której można dostać się do siedmiu pokoi, które posiadają prywatną łazienkę. Z dużych okien wzrok gubi się w zieleni okolicznych wzgórz.
Na zewnątrz, toskańska willa na sprzedaż otoczona jest zadbanymi ogrodami, posiada plac z terakoty, gdzie znajduje się pralnia i miejsce do grillowania, basen, obszar tenisowy o 720 metrach kwadratowych z szatniami o 20 metrach kwadratowych, które przeszły niedawno remont. Bujna i kwitnąca roślinność stanowi idealne tło dla typowej Toskanii, gdzie można poczuć spokój i ciepło typowe dla tych ziem.
Do głównego budynku przylega drugi obiekt z głównym budynkiem na dwóch piętrach o 661 metrach kwadratowych z budynkami gospodarczymi o 500 metrach kwadratowych (z oddzielną drogą i bramą).
Trzecia nieruchomość obejmuje dom o 300 metrach kwadratowych i stodołę o ok. 95 metrach kwadratowych; ponadto, znajdziemy tu duży garaż, ogród, park i basen. Również ta nieruchomość posiada oddzielną drogę i bramę.
Wokół pięknej, toskańskiej posiadłości znajdują się ogrody, parki, jeziora, winnice i gaje oliwne, w sumie ponad 17 hektarów ziemi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Chianti

Typologia: toskańska nieruchomość - luksusowa nieruchomość

Powierzchnia wewnętrzna: 2840 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 17,68 ha

Główna willa i budynki gospodarcze: 1208,92 mq
Obszar tenisowy: 720 mq
Szatnie przylegające do obszaru tenisowego: 20 mq
Basen: 132 mq

Kolejna willa: 299,90 mq
Stodoła: 94,56 mq
Garaż: 55,17 mq
Basen i ogród: 3800 mq

Budynek na dwóch piętrach: 661,44 mq
Budynki gospodarcze: 500 mq

Toskania – Florencja: Florencja 9km - Siena 52 km - Piza 81 km – Wybrzeże Tyrreńskie 75 km - Chianti 8 km - San Gimignano 31 km - Volterra 52 km - Terme 3 km - Golf Club 3 km - lotnisko Florencja 12 km.

Ref: 0812
cena: Ponad 10mil

luksusowa rezydencja

nieruchomość na sprzedaż
luksusowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Florencja. Florencja, stolica Toskanii i miasto o majestatycznym pięknie i niekończącym uroku. Florencja znana jest jako dom dla wielu luksusowych willi, położonych w samym sercu miasta lub na okolicznych wzgórzach. Bogata w historię, Florencja daje swoim obywatelom, jak i turystom z całego świata zabytki niezrównanym pięknie, urokliwych placach i pięknych widokach.
Wśród interesujących miejsc można nie wspomnieć o wspaniałym Placu della Signoria z Pałacem Vecchio, Katedrze Santa Maria del Fiore, dzwonnicy Giotta, Uffizi, Corridoio Vasari, Pałacu Pitti, galerii Accademia, Ponte Vecchio, rzece Arno, Placu Michelangelo.
Florencja, kolebka renesansu, znana jest również jako dom znanych osobistości takich jak: Dante Alighieri i Wawrzyńca Wspaniałego.
Do tej pory, jest to również ekskluzywne miejsce dla eleganckich butików wysokiej mody, historycznych kawiarni, barów, barów koktajlowych i wielu lokali o wielkim trendzie. Z tych wszystkich powodów, posiadanie willi we Florencji jest synonimem prestiżu i ogromnej wartości.