PRESTIŻOWA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

66 zdjęć
Kilka kilometrów od Florencji, zanurzona w zieleni wzgórz Chianti, ta prestiżowa nieruchomość na sprzedaż objawia się w całej swej okazałości, ponieważ jest stworzona przez główną zabytkową willę i 5 małych wiosek znajdujących się w różnych obszarach nieruchomości na łączną liczbę 11 niezależnych budynków.
Dawniej należała do znakomitych rodzin florenckich, nieruchomość zachowuje aurę eleganckiej i luksusowej. Składa się z XVIII-wiecznej willi Medyceuszy, prywatnej kaplicy i szeregu wewnętrznych dzielnic z kolonialnymi domami, nieruchomość oferuje przestrzeń wewnętrzną o niesamowitym i niespotykanym prestiżu.
Głóna willa i gospodarstwo zajmują łączną powierzchnię 1022 metrów kwadratowych: drzwi i okiennice w charakterystycznym czerwonym żywym kolorze nadają świeżości wspaniałym pokojom. Kasetonowe sufity lub sklepione, cenne podłogi z marmuru lub parkietu, eleganckie i wytworne meble, zabytkowe kominki, dywany, szlachetne i eleganckie meble: każdy pokój ma prawdziwie magiczny dotyk i przekazuje finezję i ponadczasową klasę.
Duże okna pozwalają światłu zalać każdy zakątek różnych obszarów i podświetlić go ciepłym, naturalnym światłem, dzięki czemu środowisko jest bardziej harmonijne.
Liczne budynki gospodarcze i przedłużają wewnętrzne powierzchnie budynków. W rzeczywistości, jeśli wyłączymy dom, gospodarstwo i piwnicę, można wyliczyć jedenaście budynków, które znajdują się w prestiżowej nieruchomości na sprzedaż. Oczywiście, każdy budynek ma silne konotacje typowe dla okolicy, w części odzwierciedlając styl głównej willi.
Oprócz tego, gospodarstwo w rzeczywistości składa się z 14 hektarów winnic w Chianti, gaju oliwnego z około 5000 roślin, dwóch jezior, drzewa orzecha włoskiego i zalesionej okolicy obejmującej majątek, ziemia wokół nieruchomości to 140 ha całości.
Z prestiżowego majątku można podziwiać zapierający dech w piersiach widok na okoliczne wzgórza: oko może zgubić się w bujnym i niekończącej się zieleni Toskanii, a jednocześnie znajduje się ona zaledwie kilka minut od centrum Florencji.
informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja - wzgórza

Typologia: prestiżowa posiadłość - willa Toskania Chianti

Obszar wewnętrzny:
1022 m2 dom i gospodarstwo
63 m2 piwnica
324 m2 kompleks nr 1
275 m2 kompleks nr 2
359 m2 kaplica
441 m2 budynek wiejski nr 1
283 m2 budynek wiejski nr 2
536 m2 budynek nr 1
372 m2 budynek nr 2
1015 m2 budynek nr 3
517 m2 budynek nr 4
75 m2 budynek nr 5
550 m2 budynek nr 6

Powierzchnia zewnętrzna:
26 hektarów gajów oliwnych
14 hektarów drzew orzecha, 10-letni
2,5 ha winnic, 4-letnich 
5,5 ha winnic 30-letnich
2 ha winnic 10-letnich
7 ha gruntów ornych
73 ha lasów
6,8 ha pastwisk
1,2 ha leżących odłogiem, produktywne

Toskania - Florencja. Lotnisko Florencja Peretola Prato 15 km - Pistoia 30 km - Siena 50 km - Lucca 80 km - Piza 80 km - Bolonia80 km.

Ref: 0537
cena: Ponad 10mil

prestiżowa nieruchomość

toskańskie wille
sprzeda się domy i wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Florencja, stolica Toskanii i urody ekstremalnego wiecznego uroku, położona jest w malowniczej okolicy w centrum pustego amfiteatru, w otoczeniu pięknych wzgórz Cercina, Fiesole, Settignano, Arcetri i Poggio Imperiale i Bellosguardo. W tym scenariuszu, toskański luksus posiada liczne osiedla, jak i stare i prestiżowe wille.
Istnieje wiele atrakcji, które oferuje miasto Florencja: pomniki, pałace, place, teatry, mosty, mury i drzwi.
Ale oprócz zabytkowego centrum, nazywanego „kolebką renesansu”, zasługuje ono na uwagę dzięki obrzeżom: łagodne wzgórza otaczające Florencję, oprócz bycia domem dla wielu zabytkowych willi. To prawdziwa uczta dla oczu i dla duszy.