PRESTIŻOWA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ W SIENA

33 zdjęć
W urokliwej okolicy z bujnym parkiem naturalnym Carline Alta Val di Cecina, w Sienie, jest umieszczona, w tym spokojnym osiedlu, nieruchomość na sprzedaż Toskanii, która rozciąga się na ponad 1 hektar ziemi i ma 400 metrów kwadratowych powierzchni wewnętrznej. Ten prestiżowy obiekt mieści się w otoczeniu przyrody, w otoczeniu lasów cedrowych i kasztanowców zamieszkałych przez jeżozwierze, jelenie i zające, które można zaobserwować w trakcie spacerów po szlakach.
Natura dobrze łączy się z elegancją luksusowego domu, tworzy wyrafinowaną i, w tym samym czasie, rodzinną i prostą atmosferę.
Kompleks willi na sprzedaż w Sienie, jest zbudowany z kamienia i wokół dziedzińca, który prowadzi do panoramicznego salonu i trzech sypialni z niezależnym wejściem. Parter zajmuje również mieszkanie z kuchnią, łazienką i salonem na poddaszu. Dzięki zewnętrznym kamiennym schodom, można dotrzeć na pierwsze piętro, które ma dużą profesjonalną kuchnię z salonem i antycznym kominkiem. Z tego pokoju można dotrzeć do trzech sypialni, każda z łazienką.
Wszystkie mieszkania w nieruchomości w Toskanii na sprzedaż wyposażone są we wszelkie udogodnienia i budują ciepłą i przyjazną atmosferę, która przypomina tradycyjny styl typowy dla zabudowań Toskanii. Wynika to przede wszystkim z umeblowania i wykończenia wnętrz, jak np. parkiet lub terakota, stropy z drewnianymi belkami i kamienne ściany. Prestiżowa posiadłość otoczona jest dużym ogrodem, gdzie znajduje się basen, w którym można się zrelaksować w otoczeniu przyrody.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Siena

Typologia: wille na sprzedaż w Siena - posiadłości na sprzedaż Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1 ha

6 sypialni z łazienką
1-pokojowe mieszkanie z kuchnią, salonem i łazienką
1 kuchnia z jadalnią
1 pokój dzienny

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Pieca opalany drewnem
Pralnia
Panoramiczny salon
Parking
Basen
Ogród
Teren: 1 ha

Toskania – Siena: Grosseto 69 km - Piza 101 km - Livorno 98 km - Arezzo 132 km - Park Hotel Villa Gori Golf Club 18 km – kąpieliska termalne 7 km - lotnisko Florencja 52 km - zjazd z autostrady: Colle Val d'Elsa 25 km.

Ref: 0383
cena: Do 2,5mil

willa forte dei marmi

real luxury estate
zamki chianti

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Toskania - Siena Radicondoli, średniowieczna wioska w Sienie, z widokiem na wzgórza Metallifere na drodze prowadzącej do morza. Ślady jego starożytnych początków miasta w Toskanii są nadal widoczne. Starożytne najmniej tysiąc lat, już za biskupów Volterra, potem Aldobrandeschis ostatecznie poddane Sienie, miasto położone jest w dużym i stale zmieniających się krajobrazie, relaks na wzgórzu, z którego dominuje widok na okoliczne wzgórza.
Stare Miasto w Borgo di Siena rozwija się podążając za naturalnym kształtem wzgórza. W mieście Toskanii przebiegają sieci drogowe w kierunku wschód-zachód. Równolegle do tej drogi, na obszerze południowym w malejących poziomach, pozostałe drogi przecinają strome nazywane Sedice na końcu której leży port Olla, jedyny zachowany z trzech drzwi, które otwierały się na mury zamku, których są nadal czytelne niektóre odcinki. Od czasów starożytnych wełna stanowiła jeden z głównych pozarolniczych działalności gospodarczych mieszkańców wsi w Toskanii; prawdopodobnie wprowadzone na terytorium od Volterra, rozpoczęła się produkcja tekstyliów w domach „ubrania z wełny” w powszechnym użyciu, a następnie rozwinięte w przedsiębiorczości równocześnie z tworzeniem tych samych ośrodków miejskich Radicondoli i Belforte, które stały się w trakcie XIV wieku ważnymi ośrodkami włókienniczymi państwa Sieny.Działalność związana z wełną rządziła Statutem w 1308. Świadectwem tego przetwarzania pozostaje budynek w konstrukcji - Radicondoli gdzie niektóre domy mają podwójne łukowate drzwi i kamienne bloki z otworami, które dawały dostęp do magazynu i mieszkań.