PRESTIŻOWA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ W SIENA

6 zdjęć
Na zielonych i urokliwych wzgórzach Chianti w Siena, jest na sprzedaż ta starożytna wioska, położona w malowniczej okolicy, wokół dawnego klasztoru, później, w starym gospodarstwie, które obejmuje 10 ha gruntów. Nieruchomość na sprzedaż w Toskanii, składa się z 3 głównych domów i planuje się budowę kolejnych 2 budynków o łącznej powierzchni zabudowy 2000 metrów kwadratowych.
Obecnie wieś potrzebuje remontu, ale został niedawno zatwierdzony plan restrukturyzacji, który przewiduje podział kompleksu na 21 luksusowych mieszkań na sprzedaż w różnych rozmiarach i z prywatnymi ogrodami.
Przywrócenie tych ekskluzywnych domów na sprzedaż w Chianti Siena będzie dążyć do zachowania oryginalnej struktury budynku z tysięcznego roku, również poprzez wybór materiałów, takich jak kamień i glina, aby zostały wykonane w pełnej zgodności z oryginalnymi elementami budynków, w stylu typowym dla Toskani. Projekt obejmuje również budowę basenu do wspólnego użytku.
Mieszkania znajdujące się w prestiżowej posiadłości mogą się różnić. Od małych apartamentów z jedną sypialnią do struktur posiadających dwa piętra, z czterema sypialniami i towarzyszącym ogrodem; czynnikiem łączącym wszystkich mieszkania będzie położenie miejscowości, które oferuje panoramiczny widok na typową i malowniczą ziemię Toskani w Siena.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Toskania gospodarstwa rolne na sprzedaż – Sprzedaż luksusowych nieruchomości
Powierzchnia wewnętrzna: 2000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 10 ha

21 apartamentów

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen
Teren: 10 ha

Toskania – Siena - Chianti: Siena km 18 - Monteriggioni 23 km - Montalcino 52 km - Volterra 41 km - Montepulciano 77 km - Florencja 72 km - jezioro Trasimeno 91 km - Arezzo 59 km – Wybrzeże etrusków 58 km - termy Asciano 31 km – Circolo Golf L'Abbadia 18 km - lotnisko Siena 9 km – zjazd z autostrady: Florencja-Certosa km 46.

Ref: 0284
cena: Do 2,5mil

wille palladio

zamek toskania
wille prato

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Siena - Chianti : Położone w samym sercu Toskanii, miasto zbudowane na wzgórzach, zachowuje nienaruszony średniowieczny wygląd, charakteryzuje się wąskimi krętymi uliczkami i szlachetnymi budynkami o bogatej historii. Siena jest pochodzenia etruskiego, była kolonią rzymską pod nazwą Sena Julia, ale jego znaczenie wzrosło w średniowieczu. Po długim okresie biskupiego dominium miasto Siena osiągnęło maksymalny blask jako gmina (1147), przyjmując politykę ekspansji na sąsiednie terytoria. Konfrontacja z Florencją był nieunikniona i walka trwała, z różnymi perypetiami , aż do 1555, kiedy po długim oblężeniu, Siena została podbita przez Florencję, tracąc swoją autonomię i stając się częścią Wielkiego Księstwa Toskanii, dzieląc jego losy aż do zjednoczenie Włoch. Bez obawy można powiedzieć, że Palio jest najbardziej znaną, najpiękniejszą wśród popularnych imprez, które odbywają się we włoskim mieście Siena, które łączy i maksymalizuje potencjalne cechy partii zarówno religijne jak i obywatelskie, fascynujące widowisko, odrodzenie kulturowe i historyczne kulminuje się w dzikim wyścigu koni, w którym wzmocnią się duma i żarliwy duch konkurencji między dzielnicami. Są one wyjątkowymi instytucjami, których pochodzenie sięga XV wieku, obecnie jest siedemnaście dzielnic miasta.
Każda z nich posiada własną siedzibę, swój własny kościół, w obrębie miasta Siena (odrębne i niezależne od parafii), a muzeum z Palio zdobyoł liczne pamiątki starożytnych i współczesnych, a każdą z dzielnic rządzi „Seggio” (Rada) do popularnych wyborów pod przewodnictwem Priore i otoczone przez kapitana, który ponosi pełną władzę co do postępu wyścigu. Contrade wyróżniają się poprzez symbole i ich kolory. Słynne Palio w Siena, sławne we Włoszech i w Europie odbywa się 2 razy do roku: 2 lipca ”Palio na cześć Madonny z Provenzano”, a 16 sierpnia, „Palio dell' Assunta”.