ZAMEK NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

60 zdjęć
Stałe przypomninanie średniowiecza jest główną cechą, która wyłania się ze ścian tego imponującego zamku na sprzedaż w Toskanii. Pochodzi on z drugiej połowy XIX wieku. W malowniczej okolicy miasta Florencji, zamek jest bezpośrednim świadkiem pory ekletycznej, neogotyckiej i renesansowej Florencji w XIX wieku, miasto tętni osobowością anglo-amerykańską. Zgodnie z pierwotnym planem ustalonym przez architekta Corinto Corinti, struktura zamku, teraz na sprzedaż, stała na jałowym, kamienistym podłożu, z widokiem na dolinę rzeki Arno. Dziś trudno w to uwierzyć ponieważ środowisko jest znakiem obecności gęstego lasu, ważnym rezerwatem przyrody w Toskanii. Malowniczy krajobraz z sosnami to ramka okalająca zamek.
Zabytkowa rezydencja na sprzedaż we Florencji składa się z korpusu głównego, najbardziej dopracowany ze wszystkich, od zamków w drzwiach do seratury, oprócz innych miejsc zamieszkania, stajni i pomieszczeń o innym zastosowaniu. Zamek na sprzedaż we Włoszech, odrestaurowany w profesjonalny sposób, oferuje łącznie ponad 4000 metrów kwadratowych powierzchni wewnętrznych i jest posiada w sumie pięć pięter: piwnicę, w której jest nadal widoczna funkcjonalna kuchnia; parter, gdzie znajduje się wiele pokoi i duży połączony salon; dzięki atrakcyjnym schodom, można dotrzeć na pierwsze piętro, gdzie pozostają ślady pierwotnego projektu, czyli prywatnych pokoje właścicieli; drugie i trzecie piętro, gdzie znajdują się fantastyczne pokoje, z wypracowanymi łóżkami i meblami.
W luksusowej posiadłości na sprzedaż we Florencji, prowadzone są nadal prace remontowe. Doskonale nadaje się do wykorzystania jako luksusowa willa, która jest przeznaczona dla dużych imprez. Przestronne i elegancko urządzone pokoje w rzeczywistości, mimo że przeszły procesy odnowy, nie utraciły one podstawowych cech oryginalnej architektury.
informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: zamki Toskania - zamek we Florencji
Powierzchnia wewnętrzna: ok. 5000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4 ha ziemi
 
Piwnica: 2244 mq
Parter: 734 mq
Pierwsze piętro: 784 mq
Drugie piętro: 500 mq
Trzecie piętro: 227 mq
 
Powierzchnia całkowita: 4489 mq + budynki gospodarcze

Toskania – Florencja: Arezzo 70 km - Florencja 50 km - Fiesole 40 km - Figline Valdarno 25 km - Reggello 12 km - lotnisko Florencja 60 km - Zjazd z autostrady A1, zjazd Incisa 22 km.

Ref: 0432
cena: € 4.500.000

zamek sprzedaż

zamki toskania
agencje nieruchomości florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja: zamek na sprzedaż położony jest w lesie, znajduje się 960 metrów nad poziomem morza; w pobliżu rezerwatu przyrody, bogatej w lasy iglaste, wiąże swoją historię z obecnością mnichów Abbazia, nieruchomości zabytkowej i uroczej wartej odwiedzenia. Szkółki eksperymentalne zawierają ponad trzy tysiące egzemplarzy 1200 różnych gatunków z całego świata; obszar ten jest bogaty w strumienia i źródła, jest również znany z licznych szlaków turystycznych i oznakowanych ścieżek dydaktycznych, ścieżek dla mountain bike ścieżek dla jazdy konnej.
Świadkiem starożytności terenów i zamku na sprzedaż we Florencji, są ślady etruske, rzymskie i longobarde, choć pierwsze osady sięgają X i XI wieku. Zamek powstał jako miejsce rynku który miał trzymać ludność w kontakcie, przez góry, w dolinie Valdarno dolinie Casentino. Osada wokół murów zamku w Toskanii, rozwija się w późnym średniowieczu, tak że rynek i siedziba burmistrza zostały przeniesione wraz z rynkiem.
W drugiej połowie XIX wieku, w czasie procesu industrializacji, tradycyjne rzemiosło, rolnictwo i działalność na terenie przylegającym do zamku we Florencji zostały dodane do niektórych ważnych gałęzi przemysłu. W 1892 roku została otwarta kolej. Plac w centrum miasta, gdzie znajduje się również cotygodniowy targ, stał się pełen sklepów i hoteli, tak, że miejsce miało stać się jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych w Europie. W pierwszych latach XX wieku, w belle-époque, zwiększyła się liczba luksusowych, prywatnych willi, luksusowych hoteli , które mieściły najważniejsze osobistości polityki i kultury włoskiej i europejskiej. Niestety, wraz z nadejściem wojny, rozwój i splendor miejsca poniósł gwałtowny spadek, promyk nadziei rodzi się dopiero po zakończeniu II wojny światowej.