PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ Z WIDOKIEM NA JEZIORO

19 zdjęć
Spokojne położenie, znajduje się na brzegu jeziora Maggiore, ta prestiżowa nieruchomość z widokiem na jezioro jest położona w pięknym parku, który oferuje zapierające dech w piersiach widoki, które ogarniają przeciwległy brzeg największej powierzchni wody w Piemonte. Około 7000 metrów kwadratowych parku towarzyszy luksusowej willi już w sprzedaży z dekoracją z kolorowych kwiatów i różnych roślin, które tworzą idealne tło do tej rezydencji.
Nieruchomość nad jeziorem Maggiore zawiera główną willę i depandance zbudowaną na dwóch piętrzch. Prestiżowa zabudowa ma powierzchnię około 1100 metrów kwadratowych, na czterech poziomach, w tym w piwnicę zajmowaną przez lokal techniczny i dwa pomieszczenia wykorzystywane jako piwnicy.
Podążając od strony parku i przechodząc przez ganek, na podwyższonym piętrze willi znajduje się duży przedpokój i dwa salony, z których jeden otwiera się na małe pomieszczenie z uroczym kominkiem. Na tym samym piętrze znajduje się także jadalnia i kuchnia, dwie łazienki i dwie klatki schodowe prowadzące na pierwsze piętro. Na tym poziomie mieści się część sypialna, cztery łazienki i cztery sypialnie, dwie z dostępem do dwóch balkonów. Drugie piętro jest podzielone na kilka pomieszczeń, które oprócz dwóch łazienek i mogą pomieścić inne sypialnie i sale wielofunkcyjne. Aby zakończyć opis nieruchomości należy wspomnieć o znajdującej się, wspaniałej o 1800 metrów kwadratowych, prywatnej plaży z widokiem na jezioro.

informacje techniczne

Region: Piemonte
Miasto: Między Turynem a Mediolanem
Lokalizacja: Jezioro Maggiore

Typologia: Willa jezioro Maggiore - Willa jezioro Como
Powierzchnia wewnętrzna: 1100 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 8800 mq + portyki i tarasy
 
Pokoje: 4
Łazienki: 6
Salony: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

Oraz inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Depandance: 216 mq
Prywatna plaża: 1800 mq
Park: 7000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 8800 mq

Piemonte – Jezioro Maggiore: Arona 4 km – Novara 35 km – Mediolan 47 km – Turyn 82 km – Vercelli 23 km – jezioro Orta 37 km – kąpieliska termalne La Fonte 11 km – Stresa Golf Club 4 km – lotnisko Mediolan 21 km – zjazd z autostrady: A26 Arona 4 km.
 

Ref: 0342
cena: € 3.200.000

sprzeda się willę jezioro como

willa jezioro
sprzeda się domy i wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Jezioro Maggiore

Piemonte: jezioro Maggiore, jedno z największych włoskich jezior, posiada obszar 212 kilometrów kwadratowych, długość około 65 km. Położone u podnóża Alp, w pobliżu miasta Ossola i pół godziny jazdy od Mediolanu, jezioro Maggiore, jasne, lodowcowego pochodzenia, jest otoczone wzgórzami w dolnej części Novary, niektóre, bardzo wysokie szczyty w wysokiej strefie Verbano są wiecznie pokryte śniegiem.
Te cechy sprawiają, że w obszarach przybrzeżnych, klimat jest umiarkowany , łagodniejszy w zimie w porównaniu do obszarów wewnętrznych i odświeżany przez wiejące letnie bryzy, które zmieniają kolor lustra jeziora. Również dzięki swojemu łagodnemu klimatowi, na wybrzeżu istnieje wiele rodzajów kwiatów i roślin, które występują zazwyczaj w obszarach subtropikalnych.
Populacje, które zamieszkiwały jezioro Maggiore, były bardzo zróżnicowane na przestrzeni wieków, od Celtów, a następnie inwazji Galów, barbarzyńców, Rzymian i późniejszych władców, wreszcie rządzone przez Visconti, Sforza i Boromeusza. Handel był najbardziej popularnym zajęciem, początkowo tylko przez drogę jeziora, a następnie również na drodze, po wybudowaniu pierwszego odcinka Sempione na początku XIX wieku, a jeszcze bardziej, gdy na początku roku 1900 otwarto w Piemonte kolej Sempione, wydarzenie, które dokonało rozkwitu prac związanych z działalnością turystyczno-hotelową, działania te są kontynuowane do dnia dzisiejszego.