PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ WE FLORENCJI

23 zdjęć
Luksusowa willa na sprzedaż na wzgórzach Toskanii, której obszar rozciąga się w ponad 700 metrach kwadratowych powierzchni wewnętrznych, jest otoczona przez 3500 metrów kwadratowych ogrodu.
Urok tego luksusowego domu na sprzedaż we Florencji, sięga lat dwudziestych i jest wzmacniany przez oryginalne wieże XIV wieku, dzięki umiejętnym pracom restauracyjnym, był w stanie wrócić do swojej dawnej świetności.
Struktura architektoniczna luksusowej willi to surowe i utrzymane, niezmienione cechy Liberty początku wieku, oferują potencjał i wielką wartości. Luksusowy obiekt rozciąga się na 700 metrów kwadratowych powierzchni wewnętrznych i dzieli się na trzy duże wille o wielkim prestiżu, znajdziemy tu ozdobne, wyrafinowane meble należące do okresu budowy budynku. Marmurowe podłogi, parkiet i terakota, są idealnie dopasowane do stylu luksusowych pokoi willi na sprzedaż w Toskanii. Światło wpadające przez duże okna roznosi się bez strachu  w pokojach, sprawiając, że stają się one jeszcze je jaśniejsze, odbija się na meblach, które rozjaśniają się blaskiem złota i srebra luster. Duże i przestronne przestrzenie prezentują się w całym swoim pięknie, zwracając szczególną uwagę na wykończenia. Wspaniała, luksusowa willa na sprzedaż na wzgórzach Florencji jest otoczona przez 3500 metrów kwadratowych dobrze utrzymanego ogrodu, w którym mieści się urocza kuta altanka, idealna do spędzania wieczorów z przyjaciółmi i odpoczynku.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Wille na sprzedaż - wille na sprzedaż w Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: 700 mq podzielonych na trzy jednostki
Powierzchnia zewnętrzna: 3500 mq ogrodu

Altanka
Możliwość budowy basenu
Podwójny garaż
Sala bilardowa

Toskania - Florencja: Florencja 15 km; Vinci 25 km; Forte dei Marmi 100 km; Arezzo 90 km; Lucca 78 km; Siena 82 km; Golf Club „Le Pavoniere” 11 km; Termy „Grotta Giusti” 45 km; lotnisko Florencja 14 km; zjazd z autostrady A1: Scandicci 8 km.

Ref: 0458
cena: € 3.700.000

wille na sprzedaż we florencji

agencja nieruchomości toskania
prestiżowe wile na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja: luksusowa willa na sprzedaż na wzgórzach Florencji znajduje się w miejscowości pochodzenia etruskiego, które osiągnęły dobrobyt i zaludnienie w średniowieczu, stając się siedzibą portu rzecznego. Zarówno Arno, most, który ją przecina, oraz bliskość do centrum Florencji, to kluczowe elementy, wokół których zbudowana jest tożsamość miasta. Luksusowa willa na sprzedaż we Wloszech, położona na obszarze między Florencją, Prato i Pistoją, oferuje wyjątkowe piękno przyrody, w tym wiele jezior i wzgórz z gajami oliwnymi i winnicami. Oferuje bogaty repertuar ludowych zwyczajów i tradycji, co roku ożywiony przez uroczystości świeckie i religijne.
Wydarzenia historyczne wsi w Toskanii niedaleko Florencji są ściśle powiązane z działaniami samej Florencji: bliskość stolicy Toskanii, początkowo z powodów religijnych i później ze względów handlowych w kontekście historycznym, ma wpływ niemal do dnia dzisiejszego. Początek w starciach z potężną Florencją w latach dwudziestych 1200, wydarzenia między Guelfami i Ghibellinami, odmowy milicji Visconti w 1397 (episod, który na pamiątkę jest odtwarzany co roku we Wrześniowej Fierze), aż do powrotu Medici do Florencji. Wieś w Toskanii, gdzie znajduje się elegancka luksusowa willa na sprzedaż była zawsze w centrum życia gospodarczego i kulturalnego prowincji Florencja, zachowując wielowiekową autonomię aż do reformy administracyjnej wprowadzonej przez wielkiego księcia Piotra Leopolda w latach siedemdziesiątych XVIII w., po której państwo utraciło niepodległość. Nie usunęło to jednak silnego poczucia tożsamości utrwalonej w świadomości obywateli, wręcz przeciwnie, posłużyło do jej wzmocnienia: jest to krótki czas trwania, od 1774 aż do 1808, kiedy wraca do autonomii administracyjnej.
Ślady tej historii, pełne sugestii i odniesień polityczno-religijnych, są wyryte w mieście: począwszy od zamku, do Kościołów i Parafii (Św. Marii, Św. Lorenzo, Św. Jana), z jego dziedzictwami artystycznymi i architektonicznymi, które powróciły do bycia bohaterami w obchodach historycznych miasta i są ogromnym przeżyciem dla mieszkańców i turystów, coraz bardzej liczni, przybywają w stronę tego miasta, będącego niedaleko od klasycznych szlaków turystycznych stolicy Florencji.