PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ W VENETO

30 zdjęć

Otoczony lasami drzew orzecha laskowego, kasztanowców od wzgórza, gajami oliwnymi i winnicami typowymi dla równiny Veneto, rozciąga się kompleks mieszkalny, teraz na sprzedaż, składający się z willi i luksusowych domów z różnych epok, ozdobionych 5300 metrów kwadratowych ziemi. Budynek ma kształt litery „L” i jest zbudowany wokół centralnego dziedzińca.
Ze starej chaty, w XVII wieku, powstał centralny organ, który faktycznie wygląda jak luksusowa willa o planie prostokąta, która wznosi się ponad trzy poziomy, plus strych i posiada powierzchnię 675 metrów kwadratowych. Fasada prestiżowego budynku zwiększa się uroczą loggią na dwóch poziomach, zajmujących szerokość całego budynku, a jedno okno na trzecim piętrze jest zakończone balustradą, poddasze jest udekorowane ramką.

W ciągu stuleci rezydencja została powiększona o dwa ramiona: południowo-wschodniego i zachodniego, które dają charakterystyczny kształt litery „L” co jest typowe dla dworu Veneto. W dawnych czasach były one zajęte przez pomieszczenia wykorzystywane jako spichlerz i stodoła. Obecnie nabyły inne zastosowanie: wschodnie skrzydło, w rzeczywistości, po starannej renowacji, zostało użyte jako baza turystyczna, ekskluzywny Relais, który integruje się z otoczeniem. Jedenaście pokoi wyposażonych jest w zabytkowe meble, cenne i wyrafinowane z eleganckimi akcesoriami, które pomagają stworzyć przyjazną atmosferę.

Wschodnie skrzydło składa się z trzech budynków w tym dwa magazyny i jednen garaż i pomieszczenia usługowe w willi, która jest połączona z pierwszym piętrem.


informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Vicenza
Lokalizacja: Vicenza

Typologia: szukam willi na sprzedaż – luksusowe domy
Powierzchnia wewnętrzna: 2340 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5300 mq

Luksusowa willa używana jako baza turystyczna:
Pokoje z łazienkami: 11
Salon: 2
Jadalnia: 1
Kuchnie: 2

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Teren: 5300 mq

Veneto – Vicenza: Vicenza 31 km - Padwa 41 km - Treviso 42 km - Trento 91 km - Golf Club 3 km - kąpiele termalne 38 km - Lotnisko w Weronie 13 km - zjazd z autostrady Padwa 28 km.

Ref: 0410
cena: Od 5mil do 10mil

palladio wille

domy veneto
sprzeda się wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Vicenza

Veneto - Vicenza: na brzegach Brenta, przy ujściu Valsugana w pierwszej połowie XIII wieku, wieś, gdzie się urodził w Bassano, jest na sprzedaż nasza luksusowa nieruchomość, była w posiadaniu Ezzelini, przed problemami okresu, w którym ma długi sporne pomiędzy władcami sąsiednich miast, a zwłaszcza rodziny Scala i Carrara, od których przeszedł do Viscontiego, a następnie, w 1404, Republiki Weneckiej. Dominacja Serenissima trwała prawie cztery wieki, podczas których Bassano przeżywało okres wielkiego rozwoju, o czym świadczy dziś bogactwo jego tkanki miejskiej, która integruje różne warstwy buynków średniowiecznych oraz architektura i XVI XVII-wieczna stylu weneckiego. Architektoniczne cuda, takie jak katedry, zamki, pałace i słynne weneckie luksusowe wille są jak klejnoty w tych magicznych krainach weneckich, które rodziły się na przestrzeni wieków i dziesięcioleci przez wiele działań gospodarczych i kulturalnych o znaczeniu międzynarodowym.

Wśród najważniejszych atrakcji miasta, w regionie Veneto, gdzie znajdą Państwo nasz luksusowy dom jest również drewniany most Ponte degli Alpini lub Stary most łukowy rzeki Brenta. Cała historia miasta zawsze obraca się wokół mitycznego mostu, którego tradycja mówi, że został zbudowany po raz pierwszy właśnie przez Ezzelini: byłoby wtedy prawie osiem wieków, kiedy stawia wyzwanie wodom Brenta i powtarzającym się wojnom, których był niewinną ofiarą. Obecna struktura została zaprojektowana przez Andrea Palladio, który myślał o drewnie jako materiałowi budowlanemu bardziej odpornemu na silny prądów Brenta. Na lewym brzegu rzeki znajduje się stare centrum wsi, gdzie, między historycznym grapperie odkrywamy szlachetne budynki, takie jak Pałac pretorianów (XIII w.), XV-wieczna loggia Miejska i pałac Sturm. W centralnej Piazza Garibaldi, ozdobionej przez Wieżę cywilną, jest XIII-wieczny kościół San Francesco, w stylu gotyckim, z pozostałościami fresków z różnych okresów. Budynki i domy pomalowane są na zewnątrz i oferują panoramiczne widoki. To romantyczne miasto zawsze było punktem unii między narodem niemieckim i Wenecji.