PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ W TOSKANII

22 zdjęć
W otoczeniu zieleni, ogrodów, cyprysów i drzew oliwnych, otoczona przez atmosferę ciszy i uroku, znajduje się ta wspaniała rezydencja na sprzedaż w Lucca, która ma powierzchnię 850 metrów kwadratowych i 1 ha ziemi. Luksusowy dom położony jest w pięknym ogrodzie, charakteryzuje się obecnością drzew oliwnych i dużego basenu.
Prestiżowa nieruchomość na sprzedaż w Toskanii, składa się z głównego domu i trzech jednostki, z których dwa posiadają wymiary około 200 metrów kwadratowych i około 70 metrów kwadratowych.
Willa w Lucca jest rozłożona na trzech piętrach i jest gustownie urządzona, z dbałością o szczegóły, a wszystkie pokoje wyposażone są w antyki.
Na parterze znajduje się przestronny salon, który prowadzi bezpośrednio do ogrodu, obok salonu mieści się elegancka jadalnia. Znajdziemy tu też dobrze wyposażoną, dużą kuchnię z kominkiem, salę bilardową z małym kominkiem, małą włoską winiarnię, pomieszczenie gospodarcze oraz łazienkę.
Na pierwszym piętrze znajdują się cztery sypialnie, każda z łazienką, łazienka, dodatkowe pomieszczenie oraz taras z widokiem na ogród. Drugie piętro zajmują dwie sypialnie z łazienką i pokój rekreacyjny.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Luksusowa willa - wille w Lucca
Powierzchnia wewnętrzna: 850 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1 ha
Pokoje: 6
Łazienki: 7
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3

Piwnica
Basen
Siłownia
Łaźnia turecka
Teren: 1 ha
 
Toskania – Lucca: Piza 38 km - Florencja 69 km - Lucca 6 km - Forte dei Marmi 30 km - klub golfowy Vicopelago 3 km – kąpieliska termalne 11 km – ośrodek narciarski 47 km – lotnisko Piza 28 km - zjazd z autostrady: Lucca est 6 km.

Ref: 2173
cena: Od 2,5mil do 5mil

prestiżowe wille

czarujący dom
sprzeda się domostwa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: rodzi się jako wieś Ligurii i rozwija się jako rzymskie miasto, w szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Tuscia longobardów, potem w XII wieku zostaje miastem, a następnie Republiką. W średniowieczu miasto Toskanii jest znacząco związane ze starożytną Via Francigena, która była ważnym krokiem w kierunku obecności Świętej Twarzy, czczonej relikwii, która reprezentuje Chrystusa Ukrzyżowanego i znajduje się w katedrze Lucca. Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, Lucca staje się jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza. Jego panu, Castruccio Castracani z Antelminelli udało się to tylko rozszerzyć antagonistyczną Florencję doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Altopascio, gdzie pokonał największą armię florencką ścigając ją pod mury Florencji.
Po śmierci Castruccio, miasto wpadło w okres anarchii, ulega panowaniu Visconti i późniejszej dyktaturze Giovanni Dell’Agnello, panu w Pizie. Odzyskał wolność dzięki interwencji cesarza Karola IV, Lucca zyskała wielką renomę w Europie dzięki swoim bankierom i handlu jedwabiem. Z wyjątkiem krótkiego okresu panowanie, jak za Paolo Guinigi, Lucca pozostała niezależną republiką aż do 1799 roku do jej ostatecznego upadku z rąk Austriaków. W 1805 roku utworzyli oni Księstwo Lucci i Piombino, przypisane siostrze Napoleona Elisie Bonaparte i jej mężowi, Felice Baciocchi. W 1860 r. miasto zostało ostatecznie przyłączone do Królestwa Włoch.