PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ W SIENA

19 zdjęć
W antycznym średniowiecznym miasteczku, w samym sercu Crete Senesi, pomiędzy Sieną i Montalcino, jest na sprzedaż ta struktura turystyczna o powierzchni 1180 metrów kwadratowych, uzupełnionych depandance o 35 metrach kwadratowych oraz tarasem-ogrodem o 400 metrach kwadratowych.
Prestiżowa nieruchomość położona jest w malowniczej i przytulnej okolicy na wzgórzach Chianti, i jest zatopiona w cichej i spokojnej miejscowości o bogatej historii i przyrodzie.
Relais na sprzedaż w Toskanii oferuje 26 pokoi i jadalnię, która może pomieścić około 150 osób.
Pokoje są przestronne i komfortowe, wyposażone we wszystkie udogodnienia, a także łazienkę. Niektóre pokoje mają wspaniały widok, ponieważ są one bezpośrednio skierowane na pola Sieny, inne mają widok na małą wieś, ale każdy dom jest zanurzony w spokoju typowego toskańskiego krajobrazu. Jadalnia restauracji została przekształcona ze starej winnicy i posiada szczególne kamienne ściany.
Strukturę i restaurację zdobią panoramiczny ogród, który jest idealnym miejscem na spędzenie letnich wieczorów oglądając zachód słońca. Na dokończenie nieruchomość na sprzedaż w Siena należy wspomnieć przestronny taras, gdzie można przyjemnie zagubić wzrok w pięknym widoku na Crete Senesi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Siena

Typologia: Willa Siena – Willa Chianti
Powierzchnia wewnętrzna: 1215 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 400 mq
 
Luksusowa, główna willa: 1180 mq
n. 26 pokoi z łazienką
n. 1 restauracja
 
oraz pomieszczenia pomocnicze i pomieszczenia techniczne
 
Parking: 900 mq
Depandance: 35 mq
Taras - ogród: 400 mq
 
 
Toskania - Siena – Montalcino: Siena 12 km - Montalcino 12 km - San Gimignano 49 km - Volterra 61 km - Piza 82 km - Florencja 84 km – centrum termalne Sillene 31 km - Villa Gori Golf Club 11 km - lotnisko Florencja 91 km – zjazd z autostrady: Siena sud 8 km.

Ref: 0111
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa luxury

luksusowy dom
prestiżowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Toskania - Siena: nazwa Monteroni D'Arbiaderiva wywodzi się od łacińskiego „Mons”, co oznacza „niebo”, do którego później dodano „Arbia” z wyraźnym odniesieniem do lokalizacji miejsc w pobliżu potoku. W XIII wieku Monteroni d'Arbia było pod wpływem potężnego miasta Siena, jednak skuteczny rozwój i konsolidacja wsi nastąpił w następnym stuleciu, dzięki pracy w pobliskim szpitalu Santa Maria della Scala, który zbudował warowny młyn, wokół którego społeczność Monteroni d'Arbia zrealizowała pierwsze osady. Miasto zostało ufortyfikowane w Toskanii między 1322 i 1324, jego strategiczne położenie w pobliżu tak zwanej „Via Francigena” na przestrzeni lat nabyło duże znaczenie gospodarcze jako zastrzeżenia, w 1382 roku autonomię.
W połowie XVI wieku wieś w Siena doznała gwałtownej grabieży przez sojusznicze wojska cesarskie Republiki Florencji, grabieży, która spowodowała zniszczenie części fortyfikacji. Od tego czasu Monteroni d'Arbia stała się częścią wsi Florencji pod dominacją wielkich książąt de’ Medici. W okresie panowania Medyceuszy wieś w Toskanii osiągnęła znaczny wzrost gospodarczy, dzięki oferowanej zachęty do działalności rolniczej Wielkiego Księcia.
Na początku XVIII wieku książęta Lotaryngii doszli do władzy i utrzymują ją aż do początku XIX wieku, kiedy terytorium zostało zajęte przez francuską armię Napoleona Bonaparte. Podczas panowania Napoleona, co trwało do 1814 roku, Monteroni d'Arbia stało się wolną gminą. W 1861 Monteroni d'Arbia zostało przyłączone do Królestwa Włoch przez króla Wiktora Emanuela II Savoia.