PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU FLORENCJI

8 zdjęć
Luksusowy apartament na sprzedaż we Włoszech w prestiżowym budynku w samym sercu Florencji, zaledwie kilka kroków od Piazza del Duomo. Ta rezydencja toskańska o powierzchni 270 metrów kwadratowych posiada mały taras z widokiem na panoramę miasta.
Apartament na sprzedaż znajduje się na trzecim piętrze zabytkowego budynku i posiada imponujący hol wejściowy z parkietem i kominkiem z białego marmuru. Wejście prowadzi bezpośrednio do sali urządzonej z biblioteką z najlepszego drewna, schody prowadzą do pokoju używanego jako pralnia i łazienka. Dodatkowe pomiszczenie w luksusowym domu prowadzi więc do sypialni i salonu mieszkania. Salon z dużym i bogatym salonem posiada sklepienie kolebkowe z freskami, który jest bogato wyposażony w drobne wykończenia i akcesoria. Poniżej znajduje się elegancka jadalnia, która jest podłączona z nowocześnie wyposażoną kuchnią z belkami z drewna i malowanym stropem. Wychodząc z kuchni willi na sprzedaż w centrum Florencji, znajdziemy korytarz prowadzący do dwóch łazienek i dwóch eleganckich pokoi. Istnieją również drewniane schody, które docierają do uniwersalnego pokoju i łazienki oraz spiralne schody, które prowadzą na mały taras.
Luksusowy apartament jest na sprzedaż z meblami i wyposażeniem w stylu empire, które sprawiają, że apartament staje się komfortowym i eleganckim miejscem zamieszkania. Wnętrza zostały urządzone z dbałością, tworzeną elegancką i przytulną atmosferę, dzięki ciepłej tonacji pomieszczeń.
Aby zakończyć opis domu należy wspomnieć o dwóch zadaszonych miejscach parkingowych i piwnicy.

informacje techniczne

Powierzchnia wewnętrzna: 270 mq
Typologia: Wille sprzedaż Florencja - Luksusowe apartamenty

Sypialnia: 2
Łazienki: 5
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3
 
2 miejsca parkingowe
Piwnica
 
Toskania – Florencja: Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km - Monte Abetone 48 km - Florencja 2 km - Montecatini Terme 35 km - Poggio dei Medici Golf Club 30 km - lotnisko Florencja 5 km  - zjazd z autostrady: Firenze Nord 2km.

Ref: 0244
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowe apartamenty

apartamenty na sprzedaż
wille we florencji

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską.
Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową.
Dziedzictwo UNESCO, zabytkowe centrum Florencji można podziwiać w całej okazałości od Forte Belvedere, Piazzale Michelangelo i Fiesole, która oferuje jeden z najpiękniejszych widoków na dolinę rzeki Arno. Lewy brzeg rzeki Arno, Oltrarno, jest obszarem, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą dawnej Florencji, w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci. Ale istnieje wiele literackich odniesień na terenie całego miasta: od dzielnic domów-wież, które zainspirowały wersety Dante Alighieri, spokój willi Medyceuszy, gdzie spotykali się uczestnicy akademii neoplatońskiej Lorenza Magnifico, do teatrów Pergola i Ogrodu Boboli.