PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ W SAN GIMINIANO

16 zdjęć
W fascynującym krajobrazie wzgórz Sieny, jest wystawiony na sprzedaż ta typowa posiadłość w Toskanii, która jest nadal używana jako baza turystyczna o wysokim standardzie z 22 akrów ziemi.
Obiekt, który mieści cenne nieruchomości na sprzedaż w Sienie, oferuje wspaniałą panoramę, która ogarnia winnice, gaje oliwne i cyprysy, spojrzenie zatraca się aż do uroczej miejscowości San Gimignano.
Jadąc wzdłuż alei cyprysów można dojechać do charakterystycznego kamiennego domu w typowym stylu toskańskim. Nieruchomość składa się z trzech budynków, całkowicie i umiejętnie restrukturyzowanych: luksusowa willa z 1000 metrów kwadratowych, stodoła o 200 metrach kwadratowych i stodoła o 50 metrach kwadratowych. W głównym budynku mieszczą się 2 apartamenty z salonem i kuchnią, 12 pokoi i apartament gdzie znajdują się typowe meble w stylu rustykalnego pokoju. Istnieje silna dbałość o szczegóły i użycie materiałów, takie jak drewniane belki stropowe, podłogi z terakoty, charakterystyczne czerwone, ceglane kominki tworzą wygodne i rodzinną atmosferę. Aby uczynić ją bardziej przyjazną, willa na sprzedaż w San Gimignano posiada fantastyczny basen z jacuzzi w pozycji panoramicznej, z której można podziwiać wspaniały zachód słońca, gdzie zieleń wzgórz tworzy ramkę typowego toskańskiego gospodarstwa.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Siena

Typologia: Posiadłość na sprzedaż - Wille na sprzedaż w Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: 1250 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 22 ha
Posiadłość: 1000 mq
2 pokojowe apartamenty z salonem i kuchnią
13 pokoi

Stajnia: 200 mq
Stodoła: 50 mq
Basen z jacuzzi
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Restauracja
Winnica: 5 ha
Drewno orzecha narodowego: 5 ha
1000 drzew oliwnych
Całkowita powierzchnia terenu: 22 ha

Toskania - Siena: Siena 36 km - Volterra 26 km - Montespertoli 21 km - Florencja 53 km - Grosseto 105 km - Arezzo 111 km - Piza 68 km - Wybrzeże Etrusków 63 km – Circolo Golf L’Abbadia 7 km - Antyczne Termy Sorano 6 km - lotnisko Florencja 58 km - zjazd z autostrady: Florencja-Certosa 33 km.

Ref: 2301
cena: Od 2,5mil do 5mil

domostwa i rustyki na sprzedaż

sprzeda się gosposarstwo rolne
wille luxury

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Toskania - Siena, San Gimignano, dawniej siedziba wioski Etrusków o nazwie Velathri dwa lub trzy wieki przed Chrystusem, została później przejęta przez Rzymian, a następnie przez Longobardów. Około X wieku bierze swoją nazwę od świętego biskupa Modeny, św. Geminiano, któryocalił osadę od barbarzyńskich hordów Totila króla Gotów. W średniowieczu wieś San Gimignano w Toskanii wzrosła znacząco dzięki położeniu na Via Francigena, ścieżki wokół której kręcił się cały system komunikacji, rodzaj autostrady. W 1199 roku, stała się wolną gminą w Toskanii, San Gimignano walczyło przeciw biskupom Volterra i okolicznych gmin w celu utrzymania wolności. 08 maja 1300 Dante Alighieri, Ambasador Ligi Guelph w Toskanii po konfliktach, które dzieliły się na dwie frakcje San Gimignano wyniku Ardinghelli (Guelph) i Salvucci (gibelinami).
W 1348 plaga wyludnia miasteczko San Gimignano w Toskanii powstaje poważny kryzys, który zmusił ją do przyjęcia Pani we Florencji. Opuszczone, większość swoich wież upada lub zostałje zniszczonych na materiały budowlane. Po wiekach upadku i zaniedbania, świat odkrył jego skarby sztuki, piękno miasta, jego kulturę i jego pierwotne znaczenie tożsamości rolniczej, został uznany za światowe dziedzictwo UNESCO.