PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ W FORTE DEI MARMI

11 zdjęć
W Forte dei Marmi, w centrum Vittoria Apuana, kilka minut spacerem od plaży i wszystkich udogodnień, jest na sprzedaż nieruchomość o wielkiej wartości, zdecydowanie wyjątkowej lokalizacji i wykończeniach w niewielkiej odległości od morza.
Willa na sprzedaż w Forte dei Marmi, posiada dwa piętra o powierzchni 185 metrów kwadratowych, jest syntezą ziemskiej i ponadczasowej elegancji. Od wyboru akcesoriów do najlepszego przedziału kamienia beżu, miękkie kolory kontrastują z białą i żółtą sztukaterią, parkietem z dębu z bielonych wykończeni, które przedłużają efekt jasnej przestronności na staranny wybór marmurów, wszystko przyczynia się do tworzenia wartości nieruchomości, aby utrzymania w czasie.
Duże tarasy na wyższych piętrach i ganek sporych wymiarów pozwalają żyć zewnątrz willi na sprzedaż w całkowitej wolności. Z bogato obsadzonego ogrodu wchodzimy na parter, który charakteryzuje się dużymi oknami i składa się z sypialni z łazienką, przestronnego salonu i jadalni z sąsiednią kuchnią, w której duże szklane drzwi tworzą ekskluzywny dostęp do bocznej altanki.
Na piętrze wartościowej nieruchomości w Forte dei Marmi, są trzy sypialnie i dwie łazienki, jedna z jacuzzi, które uzupełniają willę wraz z 3 miejscami parkingowymi na podjeździe nieruchomości na sprzedaż w stolicy vip Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: Forte dei Marmi Willa - sprzedaż wille Forte dei Marmi
Powierzchnia wewnętrzna: 185 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 330 mq
 
Sypialnie: 4
Łazienki: 3
Salony: 1
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Toskania- Forte dei Marmi: Lucca: 25 km - Piza: 35 km - Florencja 86 km – centrum lotów - Altopascio: 30 km - Versilia Golf Club 0.5 km - Spa & Thermal Spa: 40 km – lotnisko Pisa: 33 km - zjazd z autostrady: A1 Versilia 2 km.

Ref: 2152
cena: Do 2,5mil

sprzedaż luksusowe domy

wille piza
domostwa na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - plaża z drobnym i jasnym piaskiem w Forte dei Marmi, ekskluzywnego kurortu Versilia, rozciąga się od Marina di Pietrasanta do Cinquale. Kraj luksusu Toskanii, charakteryzuje się silną obecnością zieleni i willi z dużymi ogrodami. Pierwszy rozwój Forte dei Marmi, na bagnistej ziemi prawie bezludnej, był w XVI wieku, po tym jak Michał Anioł zlecony przez papieża Leona X znalazł drogę do transportu marmuru z Alp Apuańskich do morza: i tylko molo i magazyn były budynkami w osadzie.
Pod koniec XVIII wieku z rekultywacją Leopolda, Forte dei Marmi zaczęło być zamieszkane przez rybaków, robotników marmuru i chłopów. Pod koniec wieku zakończono budowę fortu, który dał nazwę do wspólnocie i w XIX w. wzrósł przemysł marmuru, z wynikającym z tego wzrostem portu. Start Forte dei Marmi rozpoczął się dzięki turystyce, której skromne początki mogą być umieszczone pod koniec XIX wieku, ale szybki wzrost miał miejsce w trakcie pierwszej wojny światowej, kiedy miasto stało się miejscem zamieszkania arystokratycznej elity, przemysłowców i intelektualistów, przywódców finansów krajowych i międzynarodowych, gwiazd sportu i gwiazdy ze świata rozrywki.