PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ W CHIANTI

10 zdjęć

W pięknej słonecznej panoramie, w pobliżu Florencji, jest wystawiony na sprzedaż tradycyjny i rustykalny dom w Toskanii, który znajduje się między gajami oliwnymi i winnicami Chianti w uroczym otoczeniu przyrody.
Luksusowa posiadłość na sprzedaż we Florencji składa się z kilku jednostek, wszystko w stylu zabudowań Toskanii: budynek główny z 350 metrami kwadratowymi, dawna stajnia o około 70 metrach kwadratowych i stodoła.
Dawną stajnię przerobiono na kuchnię, łazienkę, o wyjątkową przstrzeń, która jest używana jako salon i sypialnia.
Dawna stodoła jest obecnie wykorzystywana do przechowywania narzędzi i jako magazyn.
Dom zbudowany w regionie Chianti, posiada belki stropowe i podłogi wyłożone terakotą, jest rozmieszczony na trzech kondygnacjach: na parterze znajduje się kuchnia, pokój dzienny z kominkiem i łazienką. Kamienne schody prowadzą na piętro, gdzie znajduje się część sypialna, która mieści dwie sypialnie, również z odkrytymi belkami, ozdobione antycznymi meblami i łazienkę. Na tym piętrze znajdują się drewniane schody, które prowadzą do dużego strychu używanego jako salon.
Nieruchomość na sprzedaż w samym sercu Toskanii jest zakończona basenem.


informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Domostwo na sprzedaż - Domostwo Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 420 mq
Powierzchnia zewnętrzna:

Pokoje: 2
Pokój dzienny: 2
Kuchnie: 1
Łazienki: 2

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen

Toskania - Florencja - Chianti: Florencja 15 km - Arezzo 56 km - Siena 79 km - Piza 93 km - Lucca 95 km - Viareggio 118 km – park termalny tamerici 49 km - Dante Alighieri Golf & Country Club 8 km - lotnisko Florencja 21 km - zjazd z autostrady: Firenze Sud 10 km.

Ref: 0293
cena: Do 2,5mil

zamek chianti

luksusowy apartament
prestiżowy dom

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania – Florencja – Chianti: pierwsi władcy terytorium byli szlachtą Quona, których pani została udokumentowana od XI wieku. Przenieśli się do Florencji pod koniec XII wieku, a w 1207 sprzedali do biskupstwa Florencji większości terytorium ich jurysdykcji.
W 1375 r. Florencja zarządził wzniesienie zamku do stosowania przede wszystkim w strategicznym gruncie Pontassieve, który nosił nazwę Castel Sant'Angelo; w 1399 r., aby zwiększyć znaczenie nowej osady, został przyznany codzienny rynek. Z biegiem lat w imię Castel Sant'Angelo przejęła Ponte Sito, ze względu na znaczenie tego mostu, który od niepamiętnych czasów, spadł kilka razy i był zawsze przebudowywany, służył jako przejście do starożytnej drogi łączącej Florencję z Mugello, Casentino i Arezzo. Wokół mostu zbudowanego w miejscowości w Toskanii, 10 km od Florencji, powstały spontanicznie pierwsze domy, które rozwinęły się, stając się wioską, która była położona niżej niż zamek zbudowany przez Florencję. Kraj, w bliskim sąsiedztwie Florencji nie miał wielkich możliwości rozwoju, aż do końca XVIII wieku, kiedy to z inicjatywy Wielkiego Księstwa zostały otwarte nowe drogi do Casentino przbiegające przez Consuma, a później do Romanii przez San Godenzo: w krótkim czasie wzrasta Pontassieve i otrzymała nowy impuls w 1859 roku wraz z budową linii kolejowej między Florencją a Rzymem. W czasie ostatniej wojny, wieś w Toskanii, 10 km od Florencji, gdzie leży uroczy luksusowy dom, ze względu na ważność węzła kolejowego, zostaje poważnie uszkodzona, pozostając niemal całkowicie zniszczona tak, że jej obecny wygląd jest w dużej mierze powojenną odbudową.