PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ W CHIANTI

17 zdjęć
Gospodarstwo Mezzastrada na sprzedaż położone jest w samym sercu Toskanii, a dokładniej wśród winnic i gajów oliwnych z regionu Chianti i znajduje się wzdłuż grzbietu wzgórza Florencji oferując widok na dolinę Valdelsa i słynne wieże San Gimignano.
Od tej idyllicznej nieruchomości na sprzedaż w Toskanii, można szybko dotrzeć do dużych miast takich jak Piza, Volterra, Lucca, Florencja, Siena i San Gimignano, jak również Montalcino i Montepulciano.
Niegdyś był to zamek Santa Maria Novella, teraz ta cenna nieruchomość, składa się z pięknych budynków z XVIII wieku, została całkowicie odrestaurowana zachowując swoje oryginalne cechy, typowo toskańskie.
Urocza rezydencja na sprzedaż w Chianti została podzielona na kilka niezależnych jednostek, oprócz na zewnętrznych budynków takich jak: winnice w sumie o ok. 2200 metrów kwadratowych.
Kompleks posiada wspólne obszary i 4 baseny, a także plac zabaw dla dzieci i duży parking.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Certaldo
 
Typologia: Willa Florencja – Gospodarstwo w Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: 2200 mq
Powierzchnia zewnętrzna” 32 ha

4 jednostki podzielone na różnej wielkości mieszkania: 2000 mq
4 domki o różnych metraturach: 220 mq recepcja
4 baseny, plac zabaw dla dzieci
2 parkingi

Toskania – Florencja: San Gimignano 16 km - Certaldo 7 km - Florencja 30 km - Volterra 35 km - Siena 40 km - lotnisko Florencja 32 km – zjazd z autostrady: Firenze sud 15 km.

Ref: 0062
cena: Ponad 10mil

toskańskie wille

domostwo w toskanii
gospodarstwo toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Certaldo

Toskania Florencja: Starożytna miejscowości Fiano, gdzie znajduje się luksusowa willa, pierwotnie Alfiano. Należała do szlacheckiej rodziny florenckiej z Alfani, znajduje się na szczycie grzbietu, który tworzy przełom między Valdelsa i Valdipesa.
Wieś w Toskanii jest otoczona przez winnice i gaje oliwne w gospodarstwach, które je tworzą, na drodze, która idzie w kierunku Certaldo, miejsce narodzin Giovanni Boccaccio. Geometrie górzystego krajobrazu są złagodzone przez starożytne ruiny, takie jak: stare zabudowania, surowe cyprysy, które nie zawsze są zgrupowane razem, kręte drogi i kościoły romańskie. Tu, na ziemi na wsi w pobliżu Florencji, uprzejmy gospodarz pozwala się porwać przyjemnym widokom, może wkrótce zrealizować istotę tej części Toskanii: grunty godne ekspozycji, klimat i pochodzenie geologicznego są naturalnie przystosowane do produkcji wysokiej jakości i wydają się spontanicznie współpracować z pracą winiarza.