PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

20 zdjęć
Jest na sprzedaż, kilka minut od centrum Florencji, ta prestiżowa luksusowa willa położona w dawnym klasztorze z 1600 roku. Luksusowy obiekt posiada budynki gospodarcze, gaj oliwny, sad, małą winnicę, ogród z basenem i pergolę.
Ten dom na sprzedaż w Toskanii, Florencja, którego początki sięgają późnego renesansu, został przekształcony w ciągu następnych stuleci w elegancką i luksusową willę na sprzedaż we Włoszech. Dwór, technicznie dawny klasztor został odnowiony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, zachowując oryginalną toskańską strukturę architektoniczną charakteryzującą się sklepionym sufitem z drewnianych belek i antycznej podłogi z terakoty.
Luksusowy dom zajmuje powierzchnię 650 metrów kwadratowych i jest rozłożony na dwóch poziomach. Na parterze duży łukowaty korytarz prowadzi z jednej strony do wewnętrznego dziedzińca, a z drugiej do bardzo jasnego głównego wejścia. Znajdują się tu inne salony i pracownie, duża, w pełni wyposażona kuchnia, która szczyci się dużym oryginalnym kominkiem z XVII wieku. Istnieje prywatny dostęp do ogrodu również z jadalni i piwnic willi we Florencji.
Piwnice prestiżowego majątku, które prezentują sugestywne sufity i przeplataną terakotę, zostały starannie odrestaurowane z pełnym poszanowaniem ich pierwotnego celu - przechowywania wina i beczek.
Piętro willi, na które można dotrzeć poprzez majestatyczne kamienne schody znajduje się sześć apartamentów suite i pięć łazienek prócz pokoju dziennego i salonu z drugim kominkiem z kamienia. Romantyczna wieża została przekształcona na studio/bibliotekę, roztacza się z niej wspaniały widok na zmieniający się krajobraz wzgórz Toskanii niedaleko Florencji.
Przylegająca do luksusowej willi ze 100 metrami kwadratowymi powerzchni znajduje się depandance, która może być używana jako dom dozorcy lub personelu domowego lub na przyjęcie gości. Składa się ona z kuchni, jadalni, salonu, sypialni i łazienki. Obie nieruchomości są otoczone 9 hektarami ziemi w części gajami oliwnymi, winnicami i sadami, które łączy ogród z dobudówką, gdzie znajduje się pznoramiczny basen dostępny poprzez drogę usianą pergolami.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Sprzedaż luksusowych domów – Wille na sprzedaż Florencja
Powierzchnia wewnętrzna: 750 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 9 ha
Dawny klasztor: 650 mq
Pokoje: 6
Łazienki: 6
Salony: 4
Jadalnia: 2
Kuchnia: 2

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Dom dozorcy - 100 mq
Sypialnia: 1
Łazienka: 1
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
oraz pomieszczenia pomocnicze
Gaj oliwny - sad - winnice
Pergola - basen
 
Toskania - Florencja: Florencja 9 km - Siena 52 km - Piza 81 km - Wybrzeże Tyrreńskie 75 km - Chianti 8 km - San Gimignano 31 km - Volterra 52 km - termy 3 km – klub golfowy 3 km - lotnisko Florencja 12 km – zjazd z autostrady: A1 Florencja Certosa 4 km.

Ref: 0188
cena: Od 2,5mil do 5mil

dom florencja

willa w toskanii
sprzedaż wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja: Granica terytorium Impruneta graniczy od północy z gminą Florencji, na wschodzie Greve w Chianti i Bagno w Ripoli, na południe od miasta San Casciano, z ostatnim i z Scandicci graniczy także na zachodzie. Pochodzenie Impruneta, jest nieznane, prymitywna nazwa „In Pineta” niewątpliwie sięga czasów starożytnych, jak w niektórych wyrobiskach zostały odzyskane wspomnienia i ślady Etrusków i ślady rzymskie.
Impruneta i jej historia jest ściśle związana z Florencją i aranżacją w stopach terytoriów Republiki Toskanii. Buondelmonte, władcy tego miejsca, sprzeciwili się prowadząc ostre walki.
Już wtedy kraj Toskanii miał duże znaczenie i był w centrum jednej z największych lig w których został podzielony powiat i Państwo Fiorentino. Święty obraz Matki Bożej był zawsze przedmiotem czci dla Florencji, i często w przypadku zarazy, wojny lub innych katastrof została przetłumaczona, z uroczystym przepychem, we Florencji, przede wszystkim przez sądy Rzeczypospolitej, a później przez Granduchi Medyceuszy i Lotaryngię z ich sądem.
W latach 1343 i 1750 obraz został przeniesiony 65 razy. Pod eleganckim portykiem siedemnastowiecznej wsi w Toskanii jest podziwiana Madonna ze świętymi, płaskorzeźba z '300, a obok kościoła romańskiego dominuje dzwonnica o uderzającym i harmonijnym pięknie. Wewnątrz świątyni mającej formę krzyża łacińskiegoi jest wzbogacana, między innymi, dwoma ołtarzami z dwoma przybytkami  Michelozzo Michelozzi. Istnieją także płaskorzeźby i rzeźby modelowane przez Luca della Robbia i wspaniały krucyfiks działa Giambologna. Zawiera także dzieła o wielkiej wartości: XIV-wieczny ołtarz z Madonny z Dzieciątkiem i ze świętymi; krucyfiks nadany Tacca; tapety, srebrny, aksamitny w dotyku i iluminowany rękopis o wielkiej wartości. Obrazy na płótnie wykonane przez wykwalifikowanych wzorników którzy zdobili Bazylikę, na szczęście ocalały mimo klęsk wojny.