PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

12 zdjęć
W dziewiczej wsi w Toskanii, pomiędzy Florencją i wzgórzami Chianti, jest na sprzedaż kompleks prestiżowych nieruchomości składający się z grupy domów wzniesionych na pagórkach, wśród wzgórz i falistych linii drzew oliwnych, podatny strukturze silnie charakteryzującejh się ekstremalną gościnnością i najwyższą prywatnością.
Mocne linie luksusowych willi na sprzedaż we Florencji są wyróżnione przez kamienie, a wnętrza są określone przez wykwintne wykończenia w stylu toskańskim, z drewnianymi belkami stopowymi, terakotą, kamieniem i naturalnymi materiałami.
Ogrody i obiekty rekreacyjne z widokiem na różne budynki są zadbane i pełne bujnej i różnorodnej roślinności.
Prace konserwatorskie posiadłości w regionie Chianti dodały baseny i plac zabaw dla dzieci, restaurację, bardzo duży, 3-piętrowy hotel posiadający wszelkie udogodnienia prawdziwego, prestiżowego resortu, podczas gdy w tym samym czasie utrzymuje oryginalne cechy gajów cytrynowych, winiarni, pieca i młynów: został zachowany zapach historii między lasami, wzgórzami, winnicami i winiarniami.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Certaldo

Typologia: Willa Toskania - Willa w Chianti
Powierzchnia wewnętrzna: 6200 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6 ha

Restauracja: 900 mq
Strefa dla palących: 130 mq
Altana: 40 mq
Oranżeria: 136 mq
Hotel: 1800 mq
Recepcja: 37 mq
Garaż: 250 mq
6 mieszkań: 635 mq
Basen: 84 mq
Sklepy i oficyny: piekarnia olejarnia magazyny

Toskania: Florencja San Gimignano 16 km - Certaldo 7 km - Florencja 30 km - Volterra 35 km - Siena 40 km – klub golfowy 18 km - lotnisko Florencja 32 km - zjazd z autostrady: Firenze Sud 15 km.

Ref: 0063
cena: Ponad 10mil

chianti willa

dom florencja
nieruchomość toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Certaldo

Toskania Florencja: antyczna miejscowość Fiano gdzie znajdzuje się luksusowa willa, pierwotnie Alfiano, dawniej należała do szlacheckiej rodziny florenckiej z Alfani, znajduje się na szczycie grzbietu, który tworzy przełom między Val d'Elsa i Valdipesa.
Wieś w Toskanii jest otoczona przez winnice i gaje oliwne w gospodarstwach które je tworzą, na drodze, która prowadzi w kierunku Certaldo, narodził się Giovanni Boccaccio. Geometrie wierszy w górzystym krajobrazie są złagodzone przez starożytne ruiny, takie jak: stare zabudowania, surowe cyprysy nie zawsze zgrupowane razem, kręte drogi i kościoły romańskie. Tu, na ziemi na wsi w pobliżu Florencji, goście pozwalają się porwać przyjemnym widokom, szybko mogą poczuć intymność tej części Toskanii: tereny niczym ekspozycja, klimat i pochodzenie geologicznego są naturalnie przystosowane do produkcji o wysokiej jakości i wydają się spontanicznie współpracować z pracą winiarza.