PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

8 zdjęć
W historycznym centrum Florencji, w pobliżu Duomo i Piazza della Signoria, jest na sprzedaż ten piękny, luksusowy apartament z około 180 metrami kwadratowymi znajdujący się na pierwszym piętrze w zabytkowej willi z XVI wieku, w samym sercu stolicy Toskanii.
Prestiżowy budynek został całkowicie odnowiony, a wnętrza były przedmiotem wnikliwych prac restauracyjnych.
Dom na sprzedaż we Florencji otwiera się wejściem charakterystycznym dzięki sufitowi z drewnianych belek i cegieł. Kontynuując, w korytarzu, znajdują się dwie łazienki i pomieszczenie gospodarcze. Z korytarza otwiera kolejne małe pomieszczenie gospodarcze, które prowadzi do dwóch przestronnych salonów posiadających piękną podłogę wyłożoną płytkami w klasycznym toskańskim stylu. W salonie znajdują się okna, które wychodzą na wewnętrzny dziedziniec. Lokal posiada również małą kaplicę.
Luksusowa posiadłość na sprzedaż we Włoszech może być również wykorzystywana jako biuro.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Luksusowy apartament - domy i wille na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: ok. 180 mq
Łazienki: 2
Wejście: 1
Pokój dzienny: 2
Kaplica: 1

oraz pomieszczenia pomocnicze i techniczne: 1

Toskania – Florencja: Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km - Monte Abetone 48 km - Florencja 2 km - Montecatini Terme 35 km - Poggio dei Medici Golf Klub 30 km - lotnisko Florencja km 5 - zjazd z autostrady: Firenze Nord 2km.

Ref: 0304
cena: Do 2,5mil

real estate włochy

wille posiadłości
gospodarstwo na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską. Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu. Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi.
Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.