PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

1 zdjęć
W jednej z najstarszych ulic Florencji, zaledwie kilka kroków od słynnego mostu Ponte Vecchio, jest teraz na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 300 metrów kwadratowych położony na pierwszym piętrze starej toskańskiej willi z XIV wieku.
Prestiżowa nieruchomość na sprzedaż posiada bardzo przestronne i jasne pokoje, z których roztacza się widok na malownicze Lungarno również dzięki małemu tarasowi z widokiem na rzekę we Florencji.
Idąc po schodach znajdujących się na wewnętrznym dziedzińcu budynku można dostać się do mieszkania, które jest rozłożone wokół całego dziedzińca.
Luksusowy dom na sprzedaż w Toskanii otwiera się na duże pomieszczenie, które łączy się z dużym salonem wokół którego znajdziemy: na prawo studio,  na lewo, jadalnię podłączoną z kuchnią. Część sypialna, która jest również bardzo duża, znajduje się na tyłach rezydencji i posiada łazienkę i trzy sypialnie z łazienką.

informacje techniczne


DANE TECHNICZNE
Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Luksusowe apartamenty -  Wille w Toskanii na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 300 mq

Sypialnie: 3
Łazienki: 4
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3

piwnica

Toskania – Florencja: Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km - Monte Abetone 48 km - Florencja 2 km - Montecatini Terme 35 km - Poggio dei Medici Golf Club 30 km - lotnisko Florencja 5  km- zjazd z autostrady: Firenze Nord 2 km.

Ref: 0296
cena: Od 2,5mil do 5mil

zamki na sprzedaż

sprzeda się wille
domy i wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską.
Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.