PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

22 zdjęć
W odległości krótkiego spaceru od zabytkowego centrum Florencji, jej kultury, zabytków i artystycznego wyrafinowania, znajduje się szlachetna i luksusowa nieruchomość, pochodząca z drugiej połowy XIX wieku, już w sprzedaży.
Jest to zabytkowa rezydencja z zastrzeżeniem ograniczeń historyczno-artystycznych i uznana za mającą duże znaczenie.
Zabytkowy dom na sprzedaż, w pobliżu centrum stolicy Toskanii, jest na trzech poziomach o łącznej powierzchni 700 metrów kwadratowych ma dwa małe dziedzińce, duży ogród około 230 metrów kwadratowych z widokiem na rezydencję. Parter składa się z pięciu pokoi z łazienkami: najbardziej prestiżowe pokoje wychodzą na ogród, a pozostałe pokoje znajdują się z tyłu i wokół dziedzińca i małego bocznego ogródka.
Z parteru, schodami wewnętrznymi, można dotrzeć na poddasze posiadające dwie sypialnie, dwie łazienki i dwa dodatkowe pokoje. Wyposażenie i wykończenie wnętrz tej luksusowej willi na sprzedaż we Włoszech są charakterystyczne dla stylu Florencji, który łączy tradycję z najbardziej nowoczesnymi udogodnieniami dostępnymi w pomieszczeniach. Wynikiem jest wyrafinowana i przyjazna atmosfera, która sprawia, że pobyt w tej rezydencji staje się wyjątkowy i ekskluzywny.
Nieruchomość obejmuje małe jednostki z widokiem na ogród i składa się z sypialni i przedpokoju, który prowadzi do piwnicy. To piętro składa się z salonu, kuchni, jadalni, łazienki oraz dodatkowych pokoi pomocniczych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Historyczne domy - Luksusowa willa na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 700 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 230 mq
 
Pokoje: 8
Łazienki: 9
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 7
 
Centrum odnowy biologicznej
Ekskluzywny ogród: 230 mq

Toskania – Florencja: Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km – wyciśgi narciarskie - Monte Abetone 48 km - Golf Club Ugolino - Florencja 10 km – termy Montecatini 35 km - lotnisko Florencja 5 km – zjazd z autostrady: A1/A11 Firenze Nord 2 km.

Ref: 0206
cena: Od 2,5mil do 5mil

epokowe rezydencje

domostwa i wille
wille florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską. Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.