PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

22 zdjęć
Na wzgórzach Valdichiana, w głębi lądu Arezzo, jest na sprzedaż ta ekskluzywna willa o łącznej powierzchni 750 metrów kwadratowych z parkiem o 1,5 ha gruntów w pełni ogrodzonym i przeznaczonych na las i gaje oliwne. Park jest wzbogacony o z piękny basen i posiada willę, która jest rozłożona na trzy poziomy nad ziemią, w tym także wieżę z tysięcznego roku.
Podjazd prowadzi do dużego dziedzińca, na którym znajduje się prestiżowa nieruchomość na sprzedaż w Toskanii. Parter willi jest w pełni umeblowany w stylu rustykalnym i ma odsłonięte kamienne ściany i podłogi wyłożone kafelkami, tak aby pokoje sały się ciepłe i przytulne. Ten poziom składa się z kuchni, dużego salonu i jadalni z uroczymi kominkami i przedpokojem, gdzie znajdują się schody prowadzące na piętro. Parter jest również dostępny z zewnątrz poprzez główne wejście dostępne poprzez schody, które orginalnie pochodzą z dziedzińca. Górny poziom wychodzi na przedpokój, który oddziela część dzienną od nocnej. Część sypialna ma trzy sypialnie i łazienkę, a część dzienna składa się z łazienki, salonu z jadalnią z kominkiem z kamienia i kuchni, która wychodzi na duży zadaszony taras, który jest dostępny przez schody zewnętrzne, gdzie można podziwiać wspaniałą panoramę wzgórz Valdichiana w Arezzo. Przez salon dochodzimy do przedpokoju, który prowadzi do innej sypialni i małego salonu, gdzie znajdują się schody łączące dwie kondygnacje. Drugie piętro posiada trzy sypialnie, dwie łazienki i salon, który otwiera się na werandę. Luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech obejmuje również oddzielne mieszkanie składające się z pojedynczego piętra na którym znajduje się sypialnia, łazienka i kuchnia. Na terenie nieruchomości znajduje się szklarnia z cytrynami, magazyn i pomieszczenie techniczne.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Arezzo
Lokalizacja: Valdichiana

Typologia: Luksusowa willa na sprzedaż - Wille na sprzedaż w Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: 750 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1,5 ha
 
Willa:
Pokoje: 7
Łazienki: 4
Salony: 4
Jadalnia: 2
Kuchnia: 2
 
Apartament:
Pokoje: 1
Łazienka: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3
 
Basen
Szklarnia cytryn
Teren: 1,5 ha
 
Toskania - Arezzo - Valdichiana: Arezzo 14 km - Cortona 36 km - Citta di Castello 41 km - Florencja 80 km - Perugia 91 km – klub golfowy Casentino 22 km - lotnisko Florencja 101 km – zjazd z autostrady: Arezzo 18 km.

Ref: 0223
cena: € 1.800.000

wille sprzedaż w toskanii

prestiżowa nieruchomość
historyczne domostwo

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Valdichiana

Toskania – Arezzo: powstało w II wieku p.n.e. najpierw jako mała wioska, a następnie jako bardzo ważny punkt połączenia pomiędzy miastami Toskanii i ligą Etrusków Padania. Arezzo jest obecnie jednym z najbardziej interesujących miast w Toskanii.
W 1200 r. wielki rozwój doświadczony przez miasto w Toskanii doprowadziło swoich mieszkańców do budowy nowego koła murów, jak i wielu budynków publicznych i domów-wież.
Jak miasto ghibellinów, Arezzo rozszerzyło swoją władzę nad rozległym terytorium, które obejmowało większość okolicznych dolin; walczyło z wielkimi okolicznymi miastami, takimi jak Siena i Perugia, ale zostało pokonane przez guelfa Florencji w epickiej bitwie Campaldino w 1289 r. Dominacja średniowieczna na początku(1434/1569), następnie Lotaryngii (1737/1859), dały miastu bardzo negatywne doświadczenia; w 1560 roku Wielki Książę Cosimo zarządził prawie całkowite zniszczenie miasta.
W XVI w. Arezzo zostaje zdominowane przez wieloaspektową postać Giorgio Vasari (1511 - 1574), architekta (pałac Logge, remont kościoła Badia), malarza, historyka sztuki (Życie najwybitniejszych architektów, malarzy i rzeźbiarzy włoskich) , doradca Wielkiego Księcia jako arbiter życia artystycznego w Toskanii.