PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

3 zdjęć
Położona na zielonych wzgórzach Parku Narodowego Cavriglia, ta prestiżowa nieruchomość na sprzedaż była pierwotnie klasztorem, pochodzącym z XVI wieku o powierzchni 1060 metrów kwadratowych z klasztorem wewnątrz i przylegającym ogrodem o 2900 metrów kwadratowych. Ta dawna posiadłość na sprzedaż w Arezzo posiada zapierającą dech w piersiach panoramę, jest rozłożona na czterech piętrach i jest przeznaczona na budowę 16 apartamentów o różnych powierzchniach. Parter można podzielić na pięć apartamentów: dom składa się z sypialni, salonu, jadalni, kuchni i łazienki; inny ma dwie sypialnie, dwie łazienki, salon z jadalnią i aneks kuchenny; apartament ma jedną sypialnię, łazienkę, jadalnię z aneksem kuchennym i salonem; w rezydencji znajduje się sypialnia, łazienka i jadalnia z aneksem kuchennym; jeden ma dwie sypialnie, łazienkę i jadalnię z aneksem kuchennym, kolejny składa się z dwóch sypialni, łazienki, jadalni z aneksem kuchennym i salonem. Na pierwszym piętrze tej zabytkowej willi w Toskanii, oprócz trzech dodatkowych pomieszczeń, znajduje się apartament z dwoma sypialniami, łazienką, salonem i jadalnią z aneksem kuchennym; dwa apartamenty z dwoma sypialniami, łazienką i jadalnią z aneksem kuchennym; mieszkanie, które składa się z sypialni, łazienki i jadalni z aneksem kuchennym, a następnie mała kawalerka z łazienką.
Na drugim piętrze tej epokowej rezydencji na sprzedaż są trzy inne apartamenty, jeden z dwoma sypialniami, jadalnią z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami i salonem; jedna z sypialnią, jadalnią, kuchnią i łazienką; jeden z sypialnią, jadalnią, kuchnią oraz łazienką i kolejne z dwoma sypialniami, dwoma łazienkami, salonem i jadalnią z aneksem kuchennym. Dopełnieniem tej antycznej nieruchomości na sprzedaż jest willa z 1500 roku o 650 metrach kwadratowych w pełni do remontu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Arezzo
Lokalizacja: Arezzo

Typologia: Epokowa rezydencja – Historyczna willa
Powierzchnia wewnętrzna: 1710 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2900 mq
 
Convento: 1060 mq
Willa: 650 mq
 
Ogród: 2900 mq
 
Toskania – Arezzo: Arezzo km 39 – Castellina w Chianti km 24 – Siena km 38 - Firenze km 51 – San Gimignano km 48 – Volterra km 71 – Circolo Golf Ugolino km 21 – Centrum termalne Tamerici km 91 - Lotnisko Florencja km 65 – zjazd z autostrady: Valdarno km 8.

Ref: 0239
cena: Do 2,5mil

luksusowe nieruchomości

średniowieczne wille
toskański rustyk

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Arezzo

Toskania - Arezzo: miasto Cavriglia, gdzie jest prestiżowa, luksusowa willa, która znajduje się w dawnym klasztorze, powstała 17 marca 1809, kiedy spotkał się tu po raz pierwszy „Consiglio della Comune”. Na polecenie rządu Napoleona, zostały włączone „narody” Montaio, Montegonzi, Castelnuovo, Meleto, które wcześniej były częścią Ligi Avane. Terytorium wsi w Toskanii rozciąga się na wschodnich zboczach Gór Chianti, w górnej Valdarno i przecinają liczne rzeki, które schodzą ku Arno. Pierwsze osady ludzkie w miejscowości w Toskanii są bardzo stare, o czym świadczą znaleziska archeologiczne (z czasów rzymskich i etruskich w Cavriglia i Montaio, epoce etrusków w Sereto) i lokalnych nazw miejscowości.
Nachylenie Monti w Chianti zajmowane przez terytorium cavrigliese prawie na pewno przecinało drogę rzymską, która łączyła Valdarno z doliną Greve, przechodząc przez szczelinę Cintoia. Ta obecność świadczy o niektórych nazwach miejscowości (Migliarina, Monte Termini, Limite) i przez odkrycie odcinków ścieżek, ale przede wszystkim z dostosowania wzdłuż tej hipotetycznej drogi niektórych parafii plebejskiej (notorycznie prawdziwy „szlak”) Petrolo, San Giovanni, San Pancrazio i Gaville. Z tych kościołów w Toskanii, dwa, San Giovanni i San Pancrazio, znajdują się w strefie miejskiej. Na uwagę zasługuje również kościół San Michele w Sereto i San Lorenzo w Casignano, które zachowują swoje niemal nietknięte romańskie cechy charakterystyczne. Z dokumentów z '200 i '300 dowiadujemy się, że na terenie miasta w Toskanii - Cavriglia najstarsze rodziny feudalne były: hrabiów Guidi i Ricasoli z ich „żonami” Firidolfi; następnie, jak również w innych obszarach Valdarno, wzrosła do wyeksponowanych, wpływowych rodzin Ubertini i Pazzi, i wreszcie Franzesi. Do drugiej połowy '200 zamek w Montaio w Toskanii był w posiadaniu twierdzy Guidi i ghibellina przeciwko Republice Florencji, która w końcu go przejęła. Taki sam los spotkał zamek w Toskani w Montegonzi, miejscu wymienionym już w „Decimari” z XIII i XIV wieku, pod nazwą San Pietro w Formica, który był pierwszym posiadaniem rodziny Guidi, następnie Ricasoli, a następnie, po 1314, Republiki Florencji, która zakupiła zamek. Nawet Castelnuovo d' Avane (teraz Sabbioni), po słynnej bitwie, musiało znosić furię ghibellinów.