PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ W SIENA

19 zdjęć

W przepięknej scenerii Toskanii, w Siena, znajduje się ta elegancka, luksusowa nieruchomość na sprzedaż, powstała poprzez staranną renowację starego luksusowego domu pochodzącego z XVI wieku, który został sprytnie przekształcony w przytulne zakwaterowanie turystyczne. Nieruchomość na sprzedaż ma powierzchnię 1400 metrów kwadratowych, podzieloną na różne struktury: główny budynek i przyległe domy, dedykowane jako mieszkania. Restauracja powstała z tego, co było kiedyś było starymi stajniami, bar winny zbudowany na terenie pierwotnych pomieszczeń przeznaczonych jako piwnica. Prestiżowy budynek w Sienie jest otoczony przez 1 hektar ogrodu krajobrazowego z widokiem na malowniczy krajobraz wzgórz Toskanii. Zamieszkania są podzielone na 6 pokoi, 3 junior suites, 2 suites i 2 apartamenty z aneksem kuchennym w pełni niezależne i utworzone w sąsiednim domku obok głównej luksusowej willi. Wszystkie pokoje wyposażone są w podłogi z terakoty i drewniane belki stropowe charakterystyczne dla klasycznego stylu toskańskiego, który doskonale pasuje do udogodnień nowoczesnych technologii, które jest oferowana do dyspozycji gości.

Na parterze budynku głównego, goście mają do dyspozycji duży salon z biblioteką i kominkiem, gdzie można cieszyć się lekturą otoczeni ciepłymi i przyjaznymi sensacjami. Oprócz restauracji i baru winnego, dookoła relais, znajduje się też spa, które dysponuje siłownią z nowoczesnym sprzętem, herbaciarnia i częścią masażu: idealne miejsce na relaksujący pobyt w magicznej atmosferze Toskanii.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Siena

Typologia: posiadłość na sprzedaż w Toskanii - sprzedaż willi i domów
Powierzchnia wewnętrzna: 1400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1 ha

6 pokoi z łazienką
3 junior suites z łazienką i salonem
2 suites z łazienką
2 apartamenty z łazienką i aneksem kuchennym

Łazienki: 6
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen
Centrum odnowy biologicznej
Restauracja
Winiarnia
Ogród: 1 ha

Toskania Siena: Siena 38 km - Montepulciano 18 km - Cortona 34 km - jezioro Trasimeno 39 km - Arezzo 46 km - lotnisko Perugia 74 km - Golf Club Valdichiana 10 km - San Casciano dei Bagni 32 km – zjazd z autostrady: Valdichiana-Bettolle-Sinalunga 86 km.

Ref: 2257
cena: Od 2,5mil do 5mil

sprzedaż domostw

zamek w siena
sprzedaż gospodarstw rolnych

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena


Toskania Siena: na wzgórzu między Valdichiana i doliną Asso w dobrze zachowanym środowisku naturalnym, bogatym w lasy i pola uprawne winorośli, gaje oliwne i uprawy zbóż w domach rolniczych położonych w miejscowości Toskanii Trequanda z solidną kamienną wieżą zamku.
Trequanda, nazwa wywodzi się od etruskiej nazwy „Tarkonte”, mitycznego bohatera Etrusków lub „terram quandam” ... lub szczególnie. Z pewnością pierwsze osady były etruskie co dowodzą znaleziska archeologiczne pokazane i nazwy miejscowości (Cennano, Sicille, Malcensis, Asso), aby następnie przejść spod panowania rzymskiego pod Longobardów i Franków. Dokumenty historyczne z 1198 r. mówią po raz pierwszy o wsi w Toskanii, lennie z Cacciaconti Scialenga, rodzinie pochodzenia francusko-salickiego w którym cesarz Otto IV w 1211 r. przyznał uprawnienia do nakładania żniwa akcyzowego w sądzie i na ziemi Trequanda.
Z powodu jej dominującej pozycji we wsi w Toskanii niedaleko Sieny, nastąpiła kontynuacja ingerencji Republiki Sieny w sprawach Trequandine, aż w roku 1255 nakłada swoją jurysdykcję. W czasie wojny między Florencją i Arezzo, zamek był ostoją ghibellini i po klęsce w bitwie pod Campaldino z 1289 guelfa Siena zagroziła zburzeniem zamku. W 1297 r. Cacciaconti sprzedał zamek i w 1309 r. stał się częścią miasta Siena, który śledził losy aż do oblężenia i inwazji najemników Austro Latynosów, wynajętych przez rodzinę Medici, zajmują ziemie, które zostały dopuszczone do Wielkie Khsięstwo Toskanii. Dzięki zjednoczeniu Włoch do gminy Trequanda przydzielono wsie Castelmuzio i Petroio.