PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ W LUCCA

15 zdjęć
Umieszczona na jednym z najpiękniejszych wzgórz Lucca ta posiadłość na sprzedaż w Toskanii składa się z trzech cennych nieruchomości, typowych dla tamtejszej struktury, które mają łączną powierzchnię 1900 metrów kwadratowych. Obiekt otoczony jest 9 ha ziemi, częściowo zalesionej i częściowo uprawianej na winnice i gaje oliwne. Wille na sprzedaż w Lucca potrzebują restrukturyzacji, przez którą można uzyskać szesnaście pokoi z osobnymi wejściami.
Pierwsza struktura jest podzielona na dwa piętra i jest podzielona na cztery domy. Parter poświęcony jest salonowi, gdzie znajduje się kuchnia, jadalnia, salon i łazienka. Pierwsze piętro posiada obszar nocny i tu znajdziemy od jednej do trzech sypialni i łazienkę.
Druga nieruchomość jest rozłożona na trzech poziomach, które posiadają osiem mieszkań. Parter zajmują dwa apartamenty i cztery niezależne pokoje, które znajdują się na pierwszym piętrze na które prowadzą schody, które rozciągają się z parteru na poddasze zajmowane przez dwa apartamenty.
Trzeci budynek składa się z trzech pięter oraz piwnicy. Nieruchomość posiada cztery apartamenty, jeden z salonem w piwnicy i obszar sypialny na parterze, jeden na górze i dwa na dole. Z każdej jednostki tej luksusowej willi na sprzedaż w Toskanii będzie możliwy widok na piękny, pagórkowaty krajobraz Lucca, który cieszy się ciszą i spokojem.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: posiadłość w Toskanii – wille w Lucca
Powierzchnia wewnętrzna: 1900 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 9 ha
 
16 zespołów podzielonych na różnej wielkości apartamenty
 
Teren: 9 ha
 
Toskania – Lucca: Piza 23 km - Florencja 55 km - Lucca 3 km - Forte dei Marmi 39 km - Klub golfowy Lappato 0.5 km – termy 11 km – ośrodek narciarski 47 km – lotnisko Piza 19 km - zjazd z autostrady: Capannori 3 km.

Ref: 0195
cena: Od 2,5mil do 5mil

sprzedaż domostwa

toskańska willa
zamek siena

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: rodzi się jako wieś Ligurii i rozwija się jako rzymskie miasto, w szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Tuscia longobardów, potem w XII wieku zostaje miastem, a następnie Republiką. W średniowieczu miasto Toskanii jest znacząco związane ze starożytną Via Francigena, która była ważnym krokiem w kierunku obecności Świętej Twarzy, czczonej relikwii,która reprezentuje Chrystusa Ukrzyżowanego i znajduje się w katedrze Lucca. Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, Lucca staje się jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza. Jego panu, Castruccio Castracani z Antelminelli udało się to tylko rozszerzyć antagonistyczną Florencję doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Altopascio, gdzie pokonał największą armię florencką ścigając ją pod mury Florencji.
Po śmierci Castruccio, miasto wpadło w okres anarchii, ulega panowaniu Visconti i późniejszej dyktaturze Giovanni Dell’Agnello, panu w Pizie. Odzyskał wolność dzięki interwencji cesarza Karola IV, Lucca zyskała wielką renomę w Europie dzięki swoim bankierom i handlu jedwabiem. Z wyjątkiem krótkiego okresu panowanie, jak za Paolo Guinigi, Lucca pozostała niezależną republiką aż do 1799 roku do jej ostatecznego upadku z rąk Austriaków. W 1805 roku utworzyli oni Księstwo Lucci i Piombino, przypisane siostrze Napoleona Elizie Bonaparte i jej mężowi, Felice Baciocchi i w 1860 r. miasto zostało ostatecznie przyłączone do Królestwa Włoch.